Ana Sayfa
20 Mart 2017 ( 1586 izlenme )
Reklamlar

Gökçek'ten ŞAŞIRTICI İDDİA!

Bir televizyon kanalına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye’deki son 10 yılda işlenen 12 siyasi cinayetin sorumlusu olarak da ‘FETÖ cinayet şebekesini’ gösterdi.

TGRT Haber’in konuğu olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye’deki son 10 yılda işlenen 12 siyasi cinayetin sorumlusu olarak da ‘FETÖ cinayet şebekesini’ gösterdi. 


'Yazıcıoğlu'nu FETÖ öldürdü'

Başkan Gökçek, BBP’nin merhum başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun FETÖ tarafından suikast ile öldürüldüğünün ‘12 belge’ ile sabit olduğuna dikkat çekerek;
 

“Onun partisini de ele geçirmeye çalıştı. Ancak Yazıcıoğlu büyük bir siyasetçiydi. Partisini çetelere teslim etmedi. Yazıcıoğlu’nun kendi ifadesidir ‘çete’ benzetmesi… Parti yönetimi içine gelmelerini engellemesi Yazıcıoğlu’nun suikast ile öldürülmesine yol açıyor". 

"FETÖ’nün sesli kaydı da var; bir sohbetteki‘Bir perşembe akşamı ölür, bir cuma günü cenazenize ulaşırlar’ talimatı ile Muhsin başkan şehit ediliyor. Muhsin Yazıcıoğlu, helikopter düştükten sonra aslında ölmüyor, bacağının kırılmasıyla kurtuluyor. Dursun Özmen isimli bir emniyet müdürü, Yazıcıoğlu’nun durumu hakkında bütün illere telsiz anonsu geçiyor. Ancak güvenlik güçlerinin, yardımın ulaşmasını engellemeleri ve yer tespitine izin vermeyişleri ile adeta ölüme terk ediliyor. 

Köylüler patlamayı duyuyor, olay yerine gitmeleri engelleniyor.
İstanbul’dan gelen yardım ekibi, Boztepe’ye çıkmak istiyor; durduruluyor. İHA Muhabiri İsmail Güneş, kaza yerinden 600 metre ileride bulunuyor mesela..Bacağı kırık olarak o soğukta bu kadar uzun mesafe gitmesi imkan dahilinde değil..

"Teknik cihazların hepsi sökülmüş. Nerede olduğu, neden söküldüğü sorulunca ‘yaktık’ diyorlar. Hangi gerekçe ile olduğunun cevabı yok. Türkiye’deki son 10 yılda gerçekleşmiş bütün siyasi cinayetlerin müsebbibi FETÖ’dür. Cinayet şebekesi FETÖ’nün bugün, bildiğimiz 12 suikast olayı var” dedi.

'FETÖ okulları, CIA okullarıdır'

‘FETÖ, CIA elemanıdır. Bundan kimse tereddüt etmesin’ diyen Gökçek, 
“CIA, dünyanın dört bir tarafında FETÖ’ye ileri karakollar kurdurdu. Yani; FETÖ okulları, CIA okullarıdır. 

Putin mesela, CIA bağlantısı nedeniyle Rusya’daki FETÖ okullarını hemen kapattı. Dolayısıyla CIA, FETÖ’yü neden iade etsin? Konuşması, sistem için iyi olmaz. FETÖ’yü iade edeceklerine şahsi olarak inanmıyorumEğer çok sıkışırlar ise FETÖ ya kalp krizi geçirir, ya kanser olur, ya acil büyük bir hastalık olur. Bir ay içinde temizlenir” şeklinde konuştu.

Kaynak:cnnturk

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. Canlı Yayında SON ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI! Kadını da EFE Erkeği de EFE...Akıllı ol Burası EGE... Kan Donduran Olay: Aydın'da Bir Çocuğa 3 Yıl Boyunca 200 Kişi Tecavüz Etti! Enver Aysever Konuştu İktidarın Yandaş Kalemleri Stüdyoyu Tek Tek Terk Etti !