Hakan Bayrakçı’dan başkanlıkla ilgili çarpıcı ifadeler!.

20295 izlenme 14 Nisan 2017
Reklamlar
Kamuoyu araştırma şirketi SONAR’ın başkanı Hakan Bayrakçı katıldığı canlı yayında başkanlık sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hakan Bayrakçı konuşmasında, “Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir” dedi.


Hakan Bayrakçı, “Benim şaşırdığım şu, ben biliyorum ki bu referandum tamamen, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir. Yani cumhurbaşkanı da ben olayım, yürütme de ben olayım, yöneten de ben olayım, her şey ben olayım isteğidir. Bunun böyle olduğuna eminim. Yarın tarih de bunu böyle yazacak” dedi..


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Geçti Kameranın Karşısında... HOLLANDA'DA OLAN BİTENİ TANE TANE ANLATTI... KANAL D'den İRFAN DEĞİRMENCİ'YE AKIL ALMAZ ZULÜM!. Ahmet Hakan'ın Diyanet'e Yaptığı Çağrı Sosyal Medya da En Çok İzlenenler Arasına Girdi. Köy bakkalı, 5 çocuğa tacizden tutuklandı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
1 dakikada Ülkenin Ekonomisini Uzman bir Ekonomistden daha iyi anlatan sade vatandaş.
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/7/1/hakan-bayrakci-dan-baskanlikla-ilgili-carpici-ifadeler/index.html#fb