Hakan Bayrakçı’dan başkanlıkla ilgili çarpıcı ifadeler!.

20279 izlenme 14 Nisan 2017
Reklamlar
Kamuoyu araştırma şirketi SONAR’ın başkanı Hakan Bayrakçı katıldığı canlı yayında başkanlık sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hakan Bayrakçı konuşmasında, “Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir” dedi.


Hakan Bayrakçı, “Benim şaşırdığım şu, ben biliyorum ki bu referandum tamamen, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir. Yani cumhurbaşkanı da ben olayım, yürütme de ben olayım, yöneten de ben olayım, her şey ben olayım isteğidir. Bunun böyle olduğuna eminim. Yarın tarih de bunu böyle yazacak” dedi..


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atın kadınla imtihanı AKP’li başkandan tehdit: ‘Hayır’ diyen şerefsizdir Ataması yapılmayan matematik öğretmeni valilik önünde soyundu! Cehaletin geldiği son nokta.. Gözlerinize ve Kulaklarınıza İnanamayacaksınız !!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye'nin utanç tablosu