Hakan Bayrakçı’dan başkanlıkla ilgili çarpıcı ifadeler!.

15896 izlenme 10 Mart 2017
Reklamlar
Kamuoyu araştırma şirketi SONAR’ın başkanı Hakan Bayrakçı katıldığı canlı yayında başkanlık sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hakan Bayrakçı konuşmasında, “Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir” dedi.


Hakan Bayrakçı, “Benim şaşırdığım şu, ben biliyorum ki bu referandum tamamen, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olduktan sonra başbakanlar istediği gibi çıkmadığı zaman ‘ülke kontrolü tamamen elimden gidiyor’ diye düşünmesiyle, başkanlık olayını gündeme getirmesidir. Yani cumhurbaşkanı da ben olayım, yürütme de ben olayım, yöneten de ben olayım, her şey ben olayım isteğidir. Bunun böyle olduğuna eminim. Yarın tarih de bunu böyle yazacak” dedi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alparslan Türkeş: "Bu sistem ne demek biliyor musun? Türkiye'yi paramparça edip neticede Türk milletini imha etmek demek." Konuğun sesine, gülme krizine giren sunucu!! Sedat Peker'den oğlunu çatışmada yitiren asker annesine yanıt Son dakika… Sinan Oğan ın Bahçeşehir Ünv. Konuşması sırasında ''Hareketin lideri Devlet Bahçeli'' diye saldıran Saldırganın görüntüleri

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hergün Ölen Sahibinin Mezarına Gidip Ağlayan Köpek