Hayır dediği için Bengütürk kanalından istifa eden Murat İDE harika bir referandum videosu hazırladı! İzleyin zaten paylaşacaksınız!

1090 izlenme 08 Nisan 2017
Reklamlar

MHP'nin kanalı Bengütürk TV'nin genel yayın yönetmeni Murat İde, altı yıldır görev yaptığı kanaldan ayrıldığını açıkladı. Odatv'nin edindiği bilgiye göre referandum sürecinde parti yönetiminin 'Evet' kampanyasına destek beklentisi İde ile kriz yarattı. Bunun üzerine İde görevi bıraktı.

Murat İde konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Altı yıllık BENGÜTÜRK serüvenim bugün itibarıyla sona erdi.. Meslek hayatımın en kıymetli altı yılıydı.. Zordu.. Onurlu, namuslu, fedakar yol arkadaşlarımla ve “Biz ne yapabiliriz?” diye yük omuzlayan dostlarımızla, Türk Milliyetçileri ile “YOKLUĞU” paylaştık, “Acıyı bal eyledik."
GAZETECİ gitmelidir zaten... Önemli olan neden gittiği.. Onurunu ve doğrularını yere düşürmüyor, boynu bükülmüyorsa , o gidiş hayırlı bir gidiştir.. Bize güç katan büyük Türk Milleti'ne ve onun sevdalılarına and olsun ki, mesleğimi namusuyla-haysiyetiyle yapmaya devam edeceğim.. Zor günlerimizde omuz veren herkesten Allah razı olsun..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!"

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dehşete düşüren görüntü! Böyle vicdansızlık görülmedi. Japon çocukların okuduğu ‘Gençlik Marşı’ Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet böyle bir şey! Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor. İsrail'in 'Osmanlı Bitti' Açıklamasına Dışişleri Bakanlığı'ndan Yanıt

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sakarya'daki Vahşi Cinayetin Zanlılarından Biri Daha Önce de Cinsel İstismardan Tutuklanmış
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/6/6/hayir-dedigi-icin-benguturk-kanalindan-istifa-eden-murat-ide-harika-bir-referandum-videosu-hazirladi-izleyin-zaten-paylasacaksiniz-2/index.html#fb