"Hayır" diyenlere "gavur" ve "kafir" dediler

693 izlenme 10 Nisan 2017
Reklamlar

İsmailağa cemaatinin bir kolu olan Fatih Medreseleri grubunun lideri Masum Bayraktar’ın, “Hayır” diyenleri “gavur” ve “kafir” sözleriyle hedef alması tepki çekti.

Masum Bayraktar, FM TV’deki programda, referandumda “hayır” diyeceklere karşılık “gavur” ifadesini kullandı. Bayraktar, “Hayır’a dönmeye kalkarlarsa zaten tamamen kaybetmişlerdir. Sen direncini kaybettiği taktirde bunu hisseden gavur, seni daha çok ezecektir bunu böyle bileceksin. Vatanına, birliğine, beraberliğine kast eden, senin evet diye nitelendireceğin düşünceni değiştireceğini anladığı an, bil ki bundan sonra seni ezecektir” dedi.  

Bayraktar’ın “Kafir korkaktır, direnç karşısında duramayacağını üzerine basa basa söylüyorum” sözleri dikkat çekti. Sosyal medyada paylaşılan Masum Bayraktar’ın bu sözlerine “İşte böyle düşmanlar” tepki geldi..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medya bu vatandaşı konuşuyor. MANKENLERİN DEFİLESİNDE AKLA ZARAR SKANDAL!.. Salavat-ı Şerif'in yarı çıplak bir defileye malzeme edilmesi büyük tepki çekti. Kemal Kılıçdaroğlu, SSK'yı nasıl batırdığını anlatıyor .. Boykot başlatılmıştı: Pınar’ın ‘Evet’çi patronunun özrü kabul görmedi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan 'fesih yetkisi nerede var gösterin' dedi, Seçmen AKP kitapçığından gösterdi