"Hayır" diyenlere "gavur" ve "kafir" dediler

687 izlenme 10 Nisan 2017
Reklamlar

İsmailağa cemaatinin bir kolu olan Fatih Medreseleri grubunun lideri Masum Bayraktar’ın, “Hayır” diyenleri “gavur” ve “kafir” sözleriyle hedef alması tepki çekti.

Masum Bayraktar, FM TV’deki programda, referandumda “hayır” diyeceklere karşılık “gavur” ifadesini kullandı. Bayraktar, “Hayır’a dönmeye kalkarlarsa zaten tamamen kaybetmişlerdir. Sen direncini kaybettiği taktirde bunu hisseden gavur, seni daha çok ezecektir bunu böyle bileceksin. Vatanına, birliğine, beraberliğine kast eden, senin evet diye nitelendireceğin düşünceni değiştireceğini anladığı an, bil ki bundan sonra seni ezecektir” dedi.  

Bayraktar’ın “Kafir korkaktır, direnç karşısında duramayacağını üzerine basa basa söylüyorum” sözleri dikkat çekti. Sosyal medyada paylaşılan Masum Bayraktar’ın bu sözlerine “İşte böyle düşmanlar” tepki geldi..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU DA OLDU!.. YAŞLI TEYZEM BAKKALDAN BAKIN NE İSTEDİ... Kız çocuğu cep telefonu için babasını öldürdü! Erdoğan: ABD Saldırısını Olumlu Buluyorum Ama Yeterli Değil Hacıyı dikkatli izleyin, yaptığını görünce şok olacaksınız!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
LEVENT GÖK YUMRUĞUNU MASAYA AĞIR VURDU... FETÖCÜLERİ AÇIKLADI...