"Hayır" diyenlere "gavur" ve "kafir" dediler

693 izlenme 10 Nisan 2017
Reklamlar

İsmailağa cemaatinin bir kolu olan Fatih Medreseleri grubunun lideri Masum Bayraktar’ın, “Hayır” diyenleri “gavur” ve “kafir” sözleriyle hedef alması tepki çekti.

Masum Bayraktar, FM TV’deki programda, referandumda “hayır” diyeceklere karşılık “gavur” ifadesini kullandı. Bayraktar, “Hayır’a dönmeye kalkarlarsa zaten tamamen kaybetmişlerdir. Sen direncini kaybettiği taktirde bunu hisseden gavur, seni daha çok ezecektir bunu böyle bileceksin. Vatanına, birliğine, beraberliğine kast eden, senin evet diye nitelendireceğin düşünceni değiştireceğini anladığı an, bil ki bundan sonra seni ezecektir” dedi.  

Bayraktar’ın “Kafir korkaktır, direnç karşısında duramayacağını üzerine basa basa söylüyorum” sözleri dikkat çekti. Sosyal medyada paylaşılan Masum Bayraktar’ın bu sözlerine “İşte böyle düşmanlar” tepki geldi..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın "Senden sanatçı olsa ne olmasa ne" dediği Erol EVGİN. Abdullah Gül'ün babası vefat etti 'Evet'çi saldırgan ''Varmı burada hayır diyecek'' dedi ve 62 yaşındaki yurttaşı öldürdü! Kabineye alınmayan Burhan Kuzu'dan 'Adalet' isyanı: Allah'a havale ediyorum

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Müge Anlı'dan 1 milyon 320 bin TL'lik cezaya ilk yorum: Yine olsa yine yaparım