''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

4403 izlenme 15 Nisan 2017
Reklamlar
''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

Başkanlık referandumu ile ilgili "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşan İBB çalışanına, gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü'nde gece amirliği yapan Ömer Akbayrak, başkanlık referandumu ile ilgili sosyal medya hesabından "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşmıştı. 

Akbayrak'ın bu sözlerine gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

Tele1'de yaptığı programda, gerici "Evet"çinin sözlerini gündem getiren Aysever, "Ulan onursuz, ulan şerefsiz, gelsene hadi. İktidarın gücüyle oturduğunuz yerden her türlü alçaklığı yapıyorsunuz. Burada sesleniyorum, Türkiye Cumhuriyeti savcılarına. Bu suçtur, kadınlara hakarettir" ifadelerini kullandı.

Aysever'in sözleri şu şekilde:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Hayır' videosu çekti, Cumhurbaşkanının şikayetiyle tutuklandı.. Son dakika! İşte Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne saldırı anının görüntüleri...Paylaşalım bir an önce yakalansınlar... Antalya'da bir pazarcının Bakan Çavuşoğlu'na söyledikleri: “Gonuşmadan geçmeycen, sen bize cevap vercen" Atatürk Kayıp Kıta MU Da Ne Aradı?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'İsa gibi suyun üzerinde yürümeye' çalışan rahibi timsahlar yedi