''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

4406 izlenme 15 Nisan 2017
Reklamlar
''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

Başkanlık referandumu ile ilgili "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşan İBB çalışanına, gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü'nde gece amirliği yapan Ömer Akbayrak, başkanlık referandumu ile ilgili sosyal medya hesabından "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşmıştı. 

Akbayrak'ın bu sözlerine gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

Tele1'de yaptığı programda, gerici "Evet"çinin sözlerini gündem getiren Aysever, "Ulan onursuz, ulan şerefsiz, gelsene hadi. İktidarın gücüyle oturduğunuz yerden her türlü alçaklığı yapıyorsunuz. Burada sesleniyorum, Türkiye Cumhuriyeti savcılarına. Bu suçtur, kadınlara hakarettir" ifadelerini kullandı.

Aysever'in sözleri şu şekilde:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medya bu vatandaşı konuşuyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin skandal fotoğrafına tepki yağıyor Korkutan deprem! MERAL AKŞENER'DEN TAYYİP ERDOĞAN'I ZORA SOKACAK İDDİALAR !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yeşilçam efsanesine büyük vefasızlık!
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/0/6/hayir-diyenlerin-karilari-kizlari-helaldir-diyen-evet-ciye-enver-aysever-den-tokat-gibi-cevap/index.html#fb