''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

4394 izlenme 15 Nisan 2017
Reklamlar
''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap

Başkanlık referandumu ile ilgili "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşan İBB çalışanına, gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü'nde gece amirliği yapan Ömer Akbayrak, başkanlık referandumu ile ilgili sosyal medya hesabından "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir” mesajını paylaşmıştı. 

Akbayrak'ın bu sözlerine gazeteci Enver Aysever'den sert tepki geldi.

Tele1'de yaptığı programda, gerici "Evet"çinin sözlerini gündem getiren Aysever, "Ulan onursuz, ulan şerefsiz, gelsene hadi. İktidarın gücüyle oturduğunuz yerden her türlü alçaklığı yapıyorsunuz. Burada sesleniyorum, Türkiye Cumhuriyeti savcılarına. Bu suçtur, kadınlara hakarettir" ifadelerini kullandı.

Aysever'in sözleri şu şekilde:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MERAL AKŞENER PAYLAŞTI... TÜRKİYE AYAKTA İZLİYOR!.. Bilinçli bir vatandaşımızın AKP ve MHP'nin getirmek istediği "Başkanlık Sistemi" eleştirisi. İzleyin ve İzletin... Deniz Baykal hileli referandum sonuçlarını kabul etti! EVET diyenler MUTLAKA İZLEMELİ.. PAYLAŞALIM.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
O IŞİD'çiyi terör listesinden çıkardılar!