HELALLLLL OLSUN SANA YİGİT ADAM!!

752 izlenme 10 Mayıs 2017
Reklamlar

Atatürk’e hakarete gözaltı kararı!

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar haklarında, "Atatürk'ün hatırasına hakaret etmek" suçundan ayrı ayrı soruşturma başlattı.

Son dakika… Atatürk’e hakarete gözaltı kararı!

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, bir televizyon programında sarf ettiği sözler nedeniyle Süleyman Yeşilyurt, sosyal medyada paylaşılan bir videoda sarf ettiği sözler nedeniyle de Hasan Akar haklarında, “Atatürk’ün hatırasına hakaret etmek” suçlarından soruşturma başlattı.

Soruşturmaların, Süleyman Yeşilyurt’un televizyonda Atatürk hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle, Hasan Akar’ın ise sosyal medyada paylaşılan bir videoda Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyda hanım hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle başlatıldığı öğrenildi.

Akar ve Yeşilyurt hakkında gözaltına alınma talimatının verildiği öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER PAYLAŞTI... BALGAT DUMAN!.. TÜRKİYE AYAKTA!.. Ablası ve eniştesi ‘Elimizde görüntün var’ diyerek fuhuş yaptırdı Sevgilisinin Eşine Yakalanan Metres, Sokaktaki Elektrik Kablolarına Asılı Kaldı AKP Mvk'nin elini sıkmayınca önce dövdüler sonra dükkanı kapamakla tehdit ettiler❗ Paylaş herkes görsün❗

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÖNCE BİZE YAZIKLAR OLSUN!!! Sonrada Eksik Anlatanlara! Mutlaka Sonuna Kadar İzleyin! Lütfen PAYLAŞMAYI Unutmayınız!
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/5/6/helalllll-olsun-sana-yigit-adam/index.html#fb