Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

1040 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar

İstanbul'daki Tokatlılar gecesinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı'nın konuşmasını engelleyen Almanya'ya seslenerek "Ben Almanya'ya istersem gelirim ve konuşturtmadığınız zaman dünyayı ayağa kaldırırım" demişti.

Bu sözlerin ardından sosyal medyada ilginç bir video hazırlandı. Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

Hazırlanan videoda Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in adı da geçerken Gökçek videoyu sosyal medya hesabından “Kim yaptıysa, espriler süper... video Merkel'e gelsin” diye paylaştı. Gökçek’in Erdoğan ve AKP’lileri eleştiren videonun bir bölümünü yayınlaması dikkat çekti.

Kaynak  odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medya bu vatandaşı konuşuyor. BİNALİ YILDIRIM AĞZINDAN KAÇIRDI ! DİKKATLE İZLEYİN... Vatanım Sensin 24.bölüm fragmanı yayında! Mustafa Kemal'in askerleri direnişi başlatıyor! Canlı yayında Erdoğan'ın sözleri soruldu.. AKP'Lİ BAKAN ŞOKTA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HAYIR demek için bu bile yeterli.