Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

1056 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar

İstanbul'daki Tokatlılar gecesinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı'nın konuşmasını engelleyen Almanya'ya seslenerek "Ben Almanya'ya istersem gelirim ve konuşturtmadığınız zaman dünyayı ayağa kaldırırım" demişti.

Bu sözlerin ardından sosyal medyada ilginç bir video hazırlandı. Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

Hazırlanan videoda Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in adı da geçerken Gökçek videoyu sosyal medya hesabından “Kim yaptıysa, espriler süper... video Merkel'e gelsin” diye paylaştı. Gökçek’in Erdoğan ve AKP’lileri eleştiren videonun bir bölümünü yayınlaması dikkat çekti.

Kaynak  odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ahmet Hakan, Cüppeli Ahmet'e ''Uydurma hadislerle milletin kafasını karıştırma" diyerek vaaz verdi. CHP’den sokak hayvanları için kanun teklifi: “Sokak Hayvanları İçin de Adalet” CHP'li Necati Yılmaz, işsizlik nedeniyle intihar edenlerin listesini çıkardı! Sibel Üresin ve Armağan Çağlayan Canlı Yayında Birbirine Girdi.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP’li başkandan tehdit: ‘Hayır’ diyen şerefsizdir