Hocaların Ramazan Programlarından Aldıkları Para Ortaya Çıktı

1402 izlenme 31 Mayıs 2017
Reklamlar

Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş ve Fatih Çıtlak'ın Ramazan ayı boyunca iftar programlarından aldıkları para ortaya çıktı. 600 bin lirayla Hatipoğlu, Karataş ve Çıtlak'ı geride bıraktı.


Ramazan ayının başlamasıyla birlikte tüm Türkiye iftar ve sahur programlarına kilitlendi. Hal böyle olunca, programları sunan hocaların Ramazan ayı boyunca aldıkları para da merak konusu oldu.

Habertürk Gazetesi'nden Mustafa Doğan, bu konuyla ilgili yaptığı haberde hocaların Ramazan Ayı boyunca programlardan aldığı ücretleri okuyucuylarıyla paylaştı.

HATİPOĞLU, LİSTENİN BAŞINDA YER ALDI

ATV ekranlarında Ramazan boyunca ekrana gelen Nihat Hatipoğlu 600 bin lira alırken onu, 400 bin lirayla Kanal D'de program yapan Mustafa Karataş ve 150 bin lirayla Star TV çıkan Fatih Çıtlak takip ediyor..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Japonya'daki Gökdelenlerin 9 Şiddetindeki Deprem de Sallanma Anı CHP'li Muharrem Erkek bir konuştu AKP'li Burhan Kuzu kaçacak delik aradı Bahçeli’den YSK’nin ret kararıyla ilgili açıklama Atatürk'ün Çocuklar ve Gençler Üzerine Söylediği Zamanın Çok Ötesinde 15 Söz

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk Kayıp Kıta MU Da Ne Aradı?