Ana Sayfa
19 Nisan 2017 ( 735 izlenme )
Reklamlar

İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı

Referandum öncesi vereceği oyun rengini açıklamasının ardından işinden uzaklaştırılan İrfan Değirmenci'nin evine ateş açıldı.


Siyasi düşüncesini meslek ilkelerine aykırı bir şekilde açıkladığı gerekçesiyle işinden uzaklaştırılan İrfan Değirmenci, o aşamadan sonra ‘Hayır’cılar cephesine katılmış ve gittiği pek çok yerde de insanlarla bir araya gelerek referandumda ‘Hayır’ çıkması için çalışmalarını sürdürmüştü.

EVİ KURŞUNLANDI

Siyasi görüşünü açıklamaktan ve bunun için çalışmaktan geri durmayan İrfan Değirmenci’nin evi geride bıraktığımız akşam kurşunlandı. Sosyal medya hesabından yaşadığı olayın fotoğraflarını paylaşan sunucu polisin inceleme yaptığı sırada çektiği karelere;

irfan-degirmenci-3


“Sabaha karşı evim kurşunlandı. Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu. ‘Serseri kurşun’ ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın” notunu düştü.


irfan-degirmenci-2


İRFAN DEĞİRMENCİ KONUŞTU

Sözcü.com.tr’ ye konuşan İrfan Değirmenci İstanbul’daki evine yapılan silahlı saldırıyla ilgili şunları söyledi: “Saldırı gece 02.30 civarı gerçekleşti. O sırada uyuyordum. Silah sesi üzerine kalktım ve penceredeki kurşun izini görmemin ardından polisi aradım. Yaptıkları incelemeler sonrasında serseri kurşun olabileceğini söylediler ki ‘İnşallah serseri kurşundur’ bu saldırıdan dolayı programlarımı iptal etmedim ‘Bir uyuyup uyanalım’ adlı kitabın imza günü için Adana’ya gidiyorum.”


http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/irfan-degirmencinin-evi-kursunlandi/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdullatif ŞENER'İN Açıklaması AKP'YE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!.. Kadir Mısıroğlu'ndan KORKUNÇ AYRIMCILIK DEHŞET KIŞKIRTMA... Huzurevinde Bir Başına Ölen Efsane Spiker Mesut Mertcan'a Büyük Vefasızlık SON DAKİKA! Basra Körfezi'nde sular ısınıyor! ABD, İran gemisine uyarı ateşi açtı!