Ana Sayfa
15 Mayıs 2017 ( 174 izlenme )
Reklamlar

'İsa gibi suyun üzerinde yürümeye' çalışan rahibi timsahlar yedi

Zimbabve'de "Hazreti İsa gibi suyun üzerinde yürüyeceğini" belirten rahip Jonathan Mthethwa, bu olay için bir hafta boyunca dua etti ve oruç tuttu. Bir nehre giren rahip Mthethwa'i saniyeler içinde timsahlar parçaladı. Olayın tanığı Deacon Nkosi, olay sonrası "Rahip bize bugün inancını göstereceğini söz vermişti, ancak ne yazık ki boğulup 3 büyük timsah tarafından gözümüzün önünde yendi" ifadesini kullandı.


 'İsa gibi suyun üzerinde yürümeye' çalışan rahibi timsahlar yedi

li  Jonathan Mthethwa, kilisedekilere "Hazreti İsa gibi suyun üzerinde yürüyeceğini" açıkladı. Rahip Mthethwa, bunun için "hazırlık" olarak bir hafta boyunca dua etti ve oruç tuttu.

Express'in haberine göre ların bulunduğu nehre giren rahip "birkaç dakika içinde" timsahların saldırısına uğrayarak hayatını kaybetti.

"GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE YENDİ"

Olaya tanık olanlardan Deacon Nkosi, "Rahip bize bugün inancını göstereceğini söz vermişti, ancak ne   yazık ki boğulup 3 büyük timsah tarafından gözümüzün önünde yendi" diye konuştu. Nkosi, "hala bunun nasıl olduğunu anlayamadık çünkü bir haftadır dua edip oruç tutuyordu" dedi.

KÖYLÜLER UYARILDI

Bir polis sözcüsü ise, "Bu yıl çok yağmur yağdı ve timsahların nehirlerimizde olduğuna kuşku yok" diyerek, "köylüler nehirlerde yüzerek hayatlarını tehlikeye atmamalılar" açıklamasında bulundu..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte böyle insanlar var oldukça umut devam ediyor .. CHP parti sözcüsü Selin Sayek Böke parti görevlerinden istifa etti. İzmir Balçova da Kedilere sokakta mama veriyor diye yaşlı adama saldırarak her türlü çirkefliği yapan iki arsız kadın. Senden Kaç tane Daha Var Be Hocam Helal Olsun!!! Lütfen İzledikten Sonra PAYLAŞMAYI Unutmayınız!