İsmail Küçükkaya öyle sorular sordu ki... Binali Yıldırım zor anlar yaşadı !

954 izlenme 10 Nisan 2017
Reklamlar

Başbakan Binali Yıldırım İzmir’de, Fox Tv canlı yayınında İsmail Küçükkaya’nın konuğu oldu. Çalar Saat programına katılan Yıldırım’a Küçükkaya’nın sorduğu ‘zor sorular’ dikkat çekti.
“Eğer 16 Nisan’da ‘evet’ çıkarsa son Başbakan mı olacaksınız, yeni sistemde Cumhurbaşkanı’nın yetkileri çok değil mi?” gibi sorulara maruz kalan Yıldırım’ın özellikle Ahmet Davutoğlu ile ilgili kendisine yöneltilen soru karşısında ‘zorlandığı’ gözlendi.

SIK SIK DEFTERİNE BAKTI

Küçükkaya’nın “son başbakan olacaksınız” yorumunu “ona halk karar verecek” diye ‘geçiştiren Yıldırım’ın, özellikle Cumhurbaşkanı’na verilen geniş yetkiler konusunda sık sık ajandasına başvurması dikkat çekti.

KÜÇÜKKAYA’DAN DAVUTOĞLU SORUSU!

Yıldırım’ın Küçükkkaya’nın “AK Parti’nin seçilmiş genel başkanı istifa etti. Ve bunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteğiyle yaptığını söyledi” şeklindeki sorusuna ise yanıt vermekte güçlük çektiği gözlendi. İşte Başbakan’ın o soruya verdiği yanıt.

KÜÇÜKKAYA’NIN CANLI YAYIN TEKLİFİNİ REDDETTİ

İsmail Küçükkaya programın sonunda Başbakan’a, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun sık sık yaptığı “birlikte canlı yayına çıkalım” teklifini iletti. Yıldırım ise bu teklifi “Anayasa maddelerinin tartışılacak bir yanı yok. Bizim söylediğimiz belli… Konuşacak bir şey kalmadı. Herkes söyleyeceği şeyi zaten söyledi ve söylüyor” diye reddetti..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şamil Tayyar sözünde duracak mı? :) PAYLAAŞŞŞ !!! Bahçeli, Başkanlık sisteminde döneklik yapacağını bilmeden bakın neler söylemiş! İşte böyle insanlar var oldukça umut devam ediyor .. Ünlü boksör Ünsal Arık'tan başkanlık sistemine karşı Nutuklu ve Atatürk'lü gönderme..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Edirne, Şehit cenazesinde İmam, Atatürk’ü Anınca bakin neler oluyor.!?
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/2/2/ismail-kucukkaya-oyle-sorular-sordu-ki-binali-yildirim-zor-anlar-yasadi-3/index.html#fb