Ana Sayfa
06 Mayıs 2017 ( 2022 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da 12 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbul'da 8 Mayıs Pazartesi günü 12 ilçenin bazı bölgelerine 08:00-23:00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek


İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 8 Mayıs Pazartesi günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul'un Başakşehir, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi ve Zeytinburnu ilçelerinin bazı mahallelerinde 8 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek.

Söz konusu tarihte İstanbul'un 12 ilçesinin bazı sokak, mahalle ve semtlerine 08.00-23.00 saatlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Aboneler, elektrik verilemeyecek ilçelerdeki mahalle ve sokaklara ilişkin detaylar ile kesintinin saat bilgilerine BEDAŞ'ın internet sitesinde yer alan "Planlı Bakım ve Yatırım Çalışmaları" bölümünden ulaşabilecek..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman kanalı Gaziantep de işidin kadınları pazarlama görüntülerini ortaya çıkardı. Bahçeli’den YSK’nin ret kararıyla ilgili açıklama Boykot başlatılmıştı: Pınar’ın ‘Evet’çi patronunun özrü kabul görmedi AKP'li belediye ay yıldızlı bayrağı indirip, Osmanlı bayrağı astı!