İzmir Marşı'na Hakaret Ettiği İddia Edilen Serkan Şengül'den Yalanlama

1293 izlenme 17 Mayıs 2017
Reklamlar

Oyuncu Ebubekir Öztürk'le birlikte 'İzmir Marşı'na hakaret ettiği söylenen oyuncu Serkan Şengül "O arabadaysam şerefsizim kellemi koyarım!" diyerek iddiaları yalanladı.


Oyuncu Ebubekir Öztürk'ün, 'İzmir Marşı'na küfrettiği anların videosu ortaya çıktı. Videoda Öztürk ve arkadaşlarının Milli Mücadele günleriyle özdeşleşen marşı 'İzmir'in dağlarının ... koyayım' şeklinde değiştirdiği görüldü.

İDDİALAR SERKAN ŞENGÜL'E UZANDI

Videonun sosyal medyada yayılmasının ardından oyuncu Ebubekir Öztürk, hedef noktası haline geldi. Aynı video üzerinde sosyal medyada yapılan yorumlar, Öztürk gibi Şafak Sezer'in filmlerinde ünlü olan oyuncu Serkan Şengül'e kadar uzandı.

"O ARABADAYSAM NAMUSSUZUM ŞEREFSİZİM!"

Serkan Şengül'ün de söz konusu videonun çekildiği araçta bulunduğu iddia edildi. İddialar üzerine Şengül, Instagram hesabından yayınladığı videoyla, aracın içinde olmadığını söyledi. Şengül, yaptığı paylaşımda "Eğer ki ben de o arabadaysam; namusum, şerefim ailem üzerine yemin ederim, herşeyi yapmaya hazırım. Boynumu, kellemi, koymazsam namussuzum, şerefsizim. Ben Atatürk'ü çok seviyorum!" diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı.

İşte Serkan Şengül'ün Instagram paylaşımı:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU DÖNEMDE CUMHURBAŞKANINI BU DERECE ELEŞTİRMEK CESARET İSTER.. Tayfun Talipoğlu'ndan Muaviye Dişi Deve Hikayesi FLAŞ!.. SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!:. ÇARPICI SONUÇ! Küba’da yolcu uçağı düştü: 39 ölü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sosyal medya Tuğrul Türkeş’i konuşuyor: "Kullan-at yapmışlar!"
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/3/2/izmir-marsi-na-hakaret-ettigi-iddia-edilen-serkan-sengul-den-yalanlama/index.html#fb