İzmir Marşı'na Küfür Eden Ganyotçu'ya Bir Darde daha ..

1486 izlenme 01 Ağustos 2017
Reklamlar

İzmir Marşı'na Küfür Eden Ebubekir Öztürk, Diziden Sonra Filmden de Atıldı

İzmir Marşı'na küfrettiği videodan sonra büyük tepki çeken 'Ganyotçu' lakaplı Ebubekir Öztürk rol alacağı filmin kadrosundan çıkartıldı.

İzmir Marşı'na küfrettiği videodan sonra büyük tepki çeken oyuncu Ebubekir Öztürk rol aldığı diziden kovulmuştu. Özür dileyen Öztürk'e bir darbe de rol alacağı 'Frankestein Canavar Gibi' filminin yapımcısından geldi. Öztürk, filmin kadrosundan çıkartıldı.

DİZİDEN ATILMIŞTI

'Kolpaçino' film serisinde canlandırdığı 'Ganyotçu' karakteriyle ünlenen Ebubekir Öztürk, İzmir Marşı'na küfrettiği görüntülerin ardından 'Kapı Ağası'nı oynadığı TRT'nin 'Payitaht Abdülhamit' adlı dizisinden atılmıştı.

FİLMDEN DE ATILDI

Medyatava'nın haberine göre Empati Yapım'ın çekeceği 'Frankestein Canavar Gibi' filmindeki ana karakterlerinden biri için teklif alan Ebubekir Öztürk, önce 140 bin TL gibi yüksek bir ücret talebinde bulundu sonrasında daha düşük bir paraya anlaşmaya karar verdi. Ancak son anda küfürlü videosu ortaya çıkınca yapımcı Ebubekir Öztürk'ü oynatmaktan vazgeçti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'yi Sarsan NEDEN EVET VİDEOSU. ŞOK!.. BAHÇELİ'ye Mehmet Metiner ve Altan Tan'dan JET YANIT... Hakan Bayrakçı’dan başkanlıkla ilgili çarpıcı ifadeler!. Aziz Nesin'in Sivas Katliamı Hakkındaki Basın Açıklaması (ilk kez)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TFF Başkanı Demirören Erdoğan'ı görünce kendini tutamadı ve Bakın ne dedi!..