Kadir Mısıroğlu'ndan KORKUNÇ AYRIMCILIK DEHŞET KIŞKIRTMA...

1179 izlenme 03 Şubat 2017
Reklamlar
Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığıyla bilinen AKP'lilerin akıl hocalarından Kadir Mısıroğlu, Alevilere hakaret etti. 

Aleviler için "Namaz yok, oruç yok, rezillik! Kimsiniz ulan siz!" diyen Mısıroğlu'na CHP'li vekillerden çok sert tepki geldi.

Atatürk düşmanlığıyla tanınan ve sayısız defa cumhuriyetin kurucu değerlerine küfreden Mısıroğlu daha önce "Keşke Yunan galip gelseydi, ne hilafet yıkılırdı, ne şeriat" demiş ve bu sözlerine karşın hiçbir hukuki yaptırımla karşılaşmamıştı.

Tarihi gerçekleri, Çanakkale'yi, Sakarya'yı, Dumlupınar'ı yok sayan ve görmezden gelen sözde tarihçi Mısıroğlu, bu sefer de Alevileri hedef aldı.

"NAMAZ YOK, ORUÇ YOK, BİNBİR YALAN REZİLLİK! SİZ KİMSİNİZ ULAN!"
Alevi vatandaşlar için çok ağır ithamlarda bulunan Kadir Mısıroğlu, "namaz yok, oruç yok, bin bir yalan, rezillik! Siz kimsiniz ulan!" ifadelerini kullandı.Mısıroğlu'nun yayınladığı video, devletin resmi kurumu Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün resmi Twitter hesabı tarafından beğenildi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

POLİS EVİNE KONAN EBABİL KUŞU DOĞAYA SALIVERİLDİ 'Hayır'ın gerekçesi ancak bu kadar güzel anlatılır.. İzleyip Paylaşalım Mehmet Görmez’den zehir zemberek açıklama Rutkay Aziz: Bu Atatürk düşmanlığını anlayamıyorum. Dünyada örneği olmayan birisidir Atatürk!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AK PARTİLİ OLARAK REFERANDUMA HAYIR !