Ana Sayfa
20 Haziran 2017 ( 144 izlenme )
Reklamlar

Katar’a asker çıkaracağına askere düzgün yemek çıkar!

TBMM Milli Savunma Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, Manisa’da yaşanan asker zehirlenmeleriyle ilgili olarak Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı’nın komisyona bilgi vermesi için başvuru yaptı.

Katar’a asker çıkaracağına askere düzgün yemek çıkar

Komisyonun CHP'li üyesi Yaşar Tüzün, “Adı geçen firma dört kez ismini değiştiriyorsa, daha önce kazandığı kamu ihaleleri yine zehirlenme nedeniyle iptal edildiyse, vatani görevini yerine getiren askerlerimiz için yemek ihalesi aynı firmaya nasıl verilmiştir? Askerlerimiz üzerinden hamaset yapanlar Katar'a asker çıkaracağına, önce kendi askerine düzgün yemek çıkarsın” dedi. MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise zehirlenme olayı için CHP'nin istediği Meclis araştırma önergesine partisinin olumlu oy verdiğini açıkladı. Akçay, “Ret oyu verdiğimiz iddiası gerçek dışı” dedi.


SÖZCÜ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cinnet getiren baba aileyi yok etti Mustafa Kemal'in el yazılarında Vahdettin: Yaratık, aşağılık "Vallahi o silahlar Türkmenlere gitmiyordu" diyen Türkeş hakkında suç duyurusu Sakarya'daki Vahşi Cinayetin Zanlılarından Biri Daha Önce de Cinsel İstismardan Tutuklanmış