Kedi, Fareyi Kargaya Av Olmaktan Böyle Korudu!

492 izlenme 04 Haziran 2017
Reklamlar

Bir kedinin, ezeli düşmanı fareyi, karganın avı olmaktan kurtarmak için harcadığı çaba vatandaşları hem güldürdü hem şaşırttı.

Emirgan Camii'nde, ezeli düşman olarak bilinen kedi ile farenin bir kargaya karşı gerçekleştirdiği mücadeleyi vatandaşlar bir belgesel gibi izledi.

Görüntülerde bir karga cami avlusunda bulunan fareyi yakalamak için hamle yapıyor. Bu sırada kedi, durumu fark eden ezeli düşmanı fareyi patileri arasına alıyor.

Karga bir köşede dururken, kedi fareyi ilk önce uzak bir noktaya götürüyor. Kedinin fareyi bu noktaya bırakmasının ardından karga fareyi avlamak için bir hamle daha yapıyor.

Bunun üzerine kedi fareyi yine ayaklarının arasına alıp koruyor. Karga fareyi avlayamayacağını anlayıp uzaklaşırken, kedinin ezeli düşmanıyla oyun oynamaya devam ettiği görülüyor. Ardından kedi fareyi serbest bırakıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Erdem: Bu anayasa geçerse ülke darbe cehennemine döner Diyanet İşleri Eski Başkanı'ndan HÜKÜMETE FLAŞ UYARI!.. Haluk Pekşen AKP ile Öcalan'ın nasıl anlaştığını anlattı. Tayfun Talipoğlu'ndan AKP'ye TEK SORUYLA NAKAVT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kesinlikle İzlenmesi Gereken Bir Video. Türkan Saylan FETÖ'yü 18 Yıl Önce Bakın Nasıl Anlatmış.