Kedi, Fareyi Kargaya Av Olmaktan Böyle Korudu!

494 izlenme 04 Haziran 2017
Reklamlar

Bir kedinin, ezeli düşmanı fareyi, karganın avı olmaktan kurtarmak için harcadığı çaba vatandaşları hem güldürdü hem şaşırttı.

Emirgan Camii'nde, ezeli düşman olarak bilinen kedi ile farenin bir kargaya karşı gerçekleştirdiği mücadeleyi vatandaşlar bir belgesel gibi izledi.

Görüntülerde bir karga cami avlusunda bulunan fareyi yakalamak için hamle yapıyor. Bu sırada kedi, durumu fark eden ezeli düşmanı fareyi patileri arasına alıyor.

Karga bir köşede dururken, kedi fareyi ilk önce uzak bir noktaya götürüyor. Kedinin fareyi bu noktaya bırakmasının ardından karga fareyi avlamak için bir hamle daha yapıyor.

Bunun üzerine kedi fareyi yine ayaklarının arasına alıp koruyor. Karga fareyi avlayamayacağını anlayıp uzaklaşırken, kedinin ezeli düşmanıyla oyun oynamaya devam ettiği görülüyor. Ardından kedi fareyi serbest bırakıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan canlı yayında kendini peygambere benzetti Flash Tv Spikerinin sosyal medya da izlenme rekoru kıran konuşması. Sen Kimsin La! Nesin? İTHAL SIĞIRLAR BU KEZ HİNDİSTAN VE TİBET'DEN Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin skandal fotoğrafına tepki yağıyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sibel Üresin: 12 Yaşında Kız 60 Yaşında adamla evlenebilir