Ana Sayfa
29 Haziran 2017 ( 220 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu: Çok sayıda Düzceli gelip özür diledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından Ankara Güvenpark’tan İstanbul’a başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’nde 15. gün...

Düzce Gökova’daki kamp yerinde basın toplantısında Kılıçdaroğlu, “İster çok sıcak olsun, isten çok soğuk, ister yağmurlu, isterse de sis olsun, biz kararlıyız, azimliyiz. Biz İstanbul’a adalet için yürüyeceğiz. Toplumun her kesimimden destek var. Anayasa referandumunda evet oyu kullanan pek çok vatandaş yürüyüşümüze destek veriyor. Yürekten teşekkür ediyoruz.

DÜZCE’DEKİ GÜBRE OLAYI

Olumsuz bir olay oldu. Çok sayıda Düzceli gelip özür diledi. Düzceliler bizim yüreğimizdedir” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun dünkü yürüyüşüne 10 bini aşkın kişi destek verdi. Yol güzergahında yamaca, “asla yalnız yürümeyeceksin” pankartı asılırken, adalet yürüyüşçüleri ellerinde ‘Adalet’ yazılı dövizlerle kilometrelerce yol kat etti.

Kılıçdaroğlu: Çok sayıda Düzceli gelip özür diledi

Hava sıcaklığının 40 dereceyi gösterdiği anlarda, uzun mola verildi. Ressam Bedri Baykam, sanatçı Orhan Alkaya, Aydın Çevre ve Kültür Platformu temsilcileri ile Ordu, Samsun, Rize, Trabzon, Giresun, Edirne gibi illerden çok sayıda katılım oldu.

Bedri Baykam, yürüyüşün ayrıştırıcı değil birleştirici olduğunu söyleyerek, “Kılıçdaroğlu güzergahın her santimini yürüyor. Adalet için yara olmuş ayaklarını gördüm” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medya bu kadını konuşuyor ÜNLÜ FENOMEN FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ PAKİZE ANA'NIN REFERANDUM KONUŞMASI İZLENME REKORU KIRIYOR Benzine zam geliyor