Kılıçdaroğlu'nun 15 Gündür Kaldığı Karavanın İçi İlk Kez Görüntülendi

647 izlenme 30 Haziran 2017
Reklamlar

'Adalet Yürüyüşü'nde 15 gün geride kaldı. Gündüzleri yürüyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, geceleri geçirdiği karavanın içinden ilk fotoğraflar geldi.


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul Milletvekili Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nde 15 gün geride kaldı. Bugüne kadar yaklaşık 275 kilometre yol kateden Kılıçdaroğlu, yürüyüşüne bugün Sakarya'da devam ediyor. Gündüzleri yürüyen Kılıçdaroğlu, geceyi yürüyüş güzergahındaki kamp alanlarına park edilen karavanda geçiriyor. Yürüyüş programı ise sıcak havaya göre ayarlanıyor.

MUTFAK, SALON, YATAK ODASI VAR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, geceleri, partisi tarafından kiralanan karavanda konaklıyor.

Otobüsten dönüştürülen karavanda mutfak, salon bölümü, yatak odası, duş ve tuvalet bulunuyor.
MİSAFİRLERİNİ KARAVANDA AĞIRLIYOR

Yürüyüş güzergahında belirlenen kamp alanlarına park eden karavanda dinlenen Kılıçdaroğlu, akşamları zaman zaman misafirlerini de karavanda ağırlıyor.
YÜRÜYÜŞ PROGRAMI SICAĞA GÖRE AYARLANIYOR

Saat 10.00'da vermiş olduğu ilk molanın ardından saat 10.30'da yürüyüşe devam eden Kılıçdaroğlu, ikinci mola adresi olan Sakarya 2. Organize Saniyii'nin karşısındaki alana ulaştı. Kılıçdaroğlu, burada mola verdi. Molanın ardından Kılıçdaroğlu'nun saat 17.00'de yürümeye devam etmesi planlanıyor. Kılıçdaroğlu, yürüyüş sırasında kendisine destek verenleri alkışlar ile selamladı.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hollanda Başbakanı'ndan Erdoğan'a cevap geldi Canlı yayında şov için bunu da yaptılar! Mustafa Armağan'a TEPKİLER GİDEREK BÜYÜYOR... Hamile kadın ve bebeğini öldüren Karacal, 8 yıldır engelli kıza istismardan yargılanıyormuş

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Frankfurt’ta skandal: Seçmen kaydını değiştirdi