Korkutan uyarı: 3. Dünya Savaşı’na hazır olun

1122 izlenme 11 Mayıs 2017
Reklamlar

ABD-Kuzey Kore gerilimi tüm dünyayı diken üstünde tutarken, meşhur hacker grubu Anonymous, yayınladığı ürkütücü videoyla, tüm insanlara III. Dünya Savaşı'na hazır olmalarını tavsiye etti.

Korkutan uyarı: 3. Dünya Savaşı’na hazır olun

Amerikan New York Post gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre; grup video paylaşım sitesi Youtube’dan yayınladığı 6 dakikalık mesajda, “Kore yarımadasında belirmekte olan bir savaşın tüm belirtileri su yüzüne çıkıyor” ifadesini kullandı.


Çeşitli devletlere ait resmi sitelere saldırılar düzenleyen aktivist hacker grubu Anonymous’a göre; ABD Başkanı Donald Trump kıtalararası balistik Minuteman 3 füzesini geçen hafta test etmesi, üstelik Japon yetkililerin vatandaşlarını muhtemel bir nükleer saldırıya hazır olmaları konusunda uyarması, ABD ile Kuzey Kore arasında büyük bir çatışmaya işaret ediyor.

Bu ihtimali güçlendiren bir diğer unsur ise Çin’in Kuzey Kore’de bulunan vatandaşlarına ülkeye dönme çağrısı yapması.

Videoya yansıyan mekanik ses, “Bu harbi küresel sonuçları olacak gerçek bir savaş. Üç süper güç birbirine girecek ve diğer milletler taraflarını seçmek zorunda kalacak” diyor.

Dehşete düşüren videoda şu ifadeler de yer alıyor: “Geçmiş savaşlardan farklı olarak, kara ordularını da içermesine karşın bu savaş, muhtemeldir ki daha şiddetli, vahşi ve süratli olacak. Küresel bazda hem çevre hem de ekonomik olarak yıkıcı olacak.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiftciler hayır dedi AKP'li vekil ŞOK'da .. Programa Müjdat Gezeni Davet Edip Reklam Arası Vermek Zorunda Kalan Spiker MHP'de istifa depremi! Belediye başkanı açıklamasıyla yönetimi topa tuttu Yemen'deki kolera salgınında 2 bin 188 kişi yaşamını yitirdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başkanlık gelirse ne olur? Eski Numan Kurtulmuş'tan dinleyelim!.
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/1/5/korkutan-uyari-3-dunya-savasi-na-hazir-olun/index.html#fb