MEĞER HOLLANDA TEZGAHMIŞ!.. TÜRKİYE YILMAZ ÖZDİL'İN AÇIKLAMASINI KONUŞUYOR...

1428 izlenme 03 Nisan 2017
Reklamlar
MEĞER HOLLANDA TEZGAHI ŞUBAT AYINDA PLANLANMIŞ

Yılmaz Özdil, 14 Mart 2017 tarihli köşe yazısında Hollanda ve Almanya ile yaşanılan gerginliklerin referandum için “kontrollü bir kriz” olduğuna atıf yapmıştı. 

Özdil, yazısında AKP'nin referanduma kısa bir süre kala bir reklam filmini yayına vereceğini ve filmde “Tüm Avrupa Türkiye'ye karşı” mesajının işleneceğini iddia etmişti.

Özdil'in “kehanet” adını verdiği yazısı gerçek çıktı. AKP'ye yakın sosyal medya hesaplarından yayınlanan klipte, tıpkı yazıda belirtildiği konu işlendi.


Videoda bir maç görülüyor, anlaşılan o ki TÜRKİYE-HOLLANDA maçı bu.

AMA OYUN HAKEM ÜZERİNE KURULU
... Hakem sürekli hata yapıyor, hatalı karar alıp Türk Milli Takımını zora düşürmek istiyor, maçın seyri böyle.

Ve bir ara hakem Türk futbolcuya SARI KART gösteriyor ama... Ama o anda küçük bir kız çocuğu çıkıp hakeme KIRMIZI KART gösterip topu Türk futbolcuya veriyor...

Anlaşılan bu reklam filmini çekmek için epey zahmet çekmişler, epey de para harcamışlar ama tutmaz ki, çünkü millet artık HOLLANDA TEZGAHININ FARKINDA!

İşte o reklam filmi....

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, SSK'yı nasıl batırdığını anlatıyor .. 'Evet bildirisi almadığı için darp edildi' CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba söylenecek söz bırakmamış Erdoğan'ın umre fotoğrafını çeken gazetecinin başına ne geldi?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. DAMAT ALBAYRAK'IN AÇIKLAMASI TÜM TÜRKİYE'YE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ...