Ana Sayfa
28 Nisan 2017 ( 455 izlenme )
Reklamlar

Mehmet Metiner'den Bülent Arınç'a: Çapın ve seviyen bu kadar işte!

AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AKP kurucularından eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "Seni de 81 ilden kripto FETÖ'cüdür fitnecilik yapıyor diye şikayet ediyorlardı. Nasıl biri olduğun görüldü. Haklıymışlar!" dedi.


AKP'de refenrandum sonrası kavga tüm hızıyla sürüyor.

AKP kurucularından olan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kendisi hakkında “Gönül dünyamızda yeri yoktur” diyen AKP Milletvekili Mehmet Metiner’e "Metiner kimdir ki sözleri bu kadar kıymetli olsun, internet sitelerinde kendine yer bulsun. Benim de gönül dünyamda bir sinek ısırığı kadar yeri yok. İyi bir siyasetçi değil, çok yanlış hareketler yapılıyor. Mecliste sevilmediğinin de tanığıyım. Adıyaman’da son sıradan seçilmişti. Adıyaman’dan geldiler bize yalvardılar bunu bizden alın. Fitne çıkarıyor dediler" ifadelerini kullanmıştı.

Arınç'ın bu sözlerine yanıt veren Metiner, "Bu sözler sana ait ise çapın ve seviyen bu kadar işte! Adıyaman'dan geldiğini söylediğin kişiler de FETÖ'cü ve senin gibilerdir mutlaka! Seni de 81 ilden kripto FETÖ'cüdür fitnecilik yapıyor diye şikayet ediyorlardı. Nasıl biri olduğun görüldü. Haklıymışlar! Adıyaman'da son sıradan değil, 2. sıradan, Reis'in kontenjanından seçildim. Senin gibilerin beni sevmemesinden de ancak mutluluk duyarım! Madem beni Adıyaman'dan aldıracak gücün vardı da niye liste dışı bırakamadın beni? Bak İstanbul'da en iyi sıradayım. Ya sen? Senin de, o dönem senin gibi iktidar katında bulunanların da beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de inşaallah" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ege şivesi ile Muhteşem HAYIR şarkısı Paylaşalım GARİ OKUDUĞU ŞİİR İLE SOSYAL MEDYA DA İZLENME REKORU KIRAN TEYZE.. HELAL OLSUN Narkoz verirken 'Allahu Ekber' diye bağıran diş hekimi: Beğenmiyorsan özele git! Yandaş Kanalda Hulki Cevizoğlu'ndan Şamil Tayyar'a ATATÜRKÇÜLÜK DERSİ !