Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrı

5107 izlenme 08 Mart 2017
Reklamlar

Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Görmezden gelme


Meral Akşener, referandum etkinliklerinin engellenmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. "Görmezden gelmeye çalışmayın" diyen Meral Akşener, MHP'deki "değişim süreci" için, "Ciddi anketler gösteriyordu ki sadece AKP'den yüzde 8'lik bir oy alıyorduk. İşte bunu ne zaman gördüler ortalık karıştı" ifadelerini kullandı.

"ANKETLERİ GÖRDÜLER, ORTALIK KARIŞTI"

Kendisini "ülkücü, Türk milliyetçisi" olarak tanımlayan Meral Akşener, MHP'deki "değişim süreci" için, "O dönem yapılan ciddi anketler gösteriyordu ki sadece AKP'den yüzde 8'lik bir oy alıyorduk. İşte bunu ne zaman gördüler ortalık karıştı. Çıkarılmayan engel, engellenmeyen toplantımız kalmadı" ifadelerini kullandı.
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gizli oy kullanmayan vekilleri kameraya çeken CHP'li kadın vekil Fatma Kaplan, AKP'li vekiller tarafından saldırıya uğradı. ŞOK: Böyle bir vasiyet ne görüldü ne duyuldu. İzleyin Gaziantepli Eski Futbolcu BARIŞ KARABIYIK'tan Rıdvan, Arda ve Burak'a tokat gibi cevap! Suriyeli mülteciler ulus ptt de maaş kuyruğunda. Emekliye kaynak yok diyenler bu kaynağı nerden buldu acaba?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Meclis'de tekme-tokat kaba kuvvetle Anayasa değışikliği..