Ana Sayfa
11 Temmuz 2017 ( 262 izlenme )
Reklamlar

MHP'den 50 kişi istifa etti

Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde, aralarında Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Ali Galip Baş'ın da bulunduğu 50 kişi MHP'den istifa etti.

MHP Burhaniye İlçe Teşkilatı'ndan istifa eden grup tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Gelinen durum itibari ile MHP'de parti içi haksızlık, hukuksuzluk had safhaya çıkmıştır. Kişisel çıkarlar uğruna hareket edenler, inandığımız değerleri hiçe saymışlar, parti içi tüm demokratik yolları tıkamışlar, seçme hakkımızı gasp etmişlerdir. Bugün itibari ile MHP'den istifamızı veriyoruz. Gerek yerel seçimlerde, gerekse genel seçimlerde oyları ile bizleri destekleyen tüm Burhaniyeli hemşerilerimize teşekkür ederiz." 

Partiden istifa edenler arasında MHP Burhaniye eski İlçe Başkanları Erdoğan Kahya ve Ali Kumseli, Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Ali Galip Baş ve 2015'teki genel seçimde MHP'den Balıkesir Milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Bülent Başaran'ın da olduğu belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osmanlı torunu Nilhan Osmanoğlu'ndan tesettür açıklaması Feyzioğlu, YSK'nın yapılan itirazları reddetmesi sonrası referandumun iptali için ne yapılması gerektiğini açıkladı! ''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap ÜNLÜ FENOMEN FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ