Milli boksörümüz Ünsal Arık'tan Türk Milletine mesaj var! Lütfen Paylaşalım

507 izlenme 09 Nisan 2017
Reklamlar

Boksör Ünsal Arık, Nutuk’tan bir bölüm okudu ve HAYIR dedi

Bugün sosyal medyada rekor kıran Mehmet Okur'a çağrı, milli boksörümüz ve aynı zamanda 'Dünya Şampiyonluk Kemeri'ni Atatürk'e armağan etmiş olan Ünsal Arık'tan geldi.
Boksör Ünsal Arık, Nutuk’tan bir bölüm okudu ve HAYIR dedi

Tekirdağ’daki boks maçında giydiği ‘Ülke Atatürk’ün, Tayyip’in değil’ tişörtü nedeniyle Türkiye’de adeta görmezden gelinen şampiyon sporcu Ünsal Arık, Dünya Federasyonu WBA kıtalar arası şampiyonluk kemeriyle Anıtkabir’e gitmiş ve kemerini Atatürk’e armağan etmişti. Şimdi ise Mehmet Okur’u hayır kampanyasına davet ederek, Okur’un milyonlar tarafından paylaşılan videosuna ön ayak oldu.


2014 yılında Tekirdağ'daki bir boks maçında, üzerinde “Bu ülke Atatürk’ün, Tayyip’in değil” yazılı tişörtle ringe çıkan Arık, medyada büyük yankı uyandırmıştı.

“AYDINLIK BİR TÜRKİYE İÇİN HAYIR!”


unsalic


Rıdvan Dilmen’in ‘evet’ kampanyasından sonra video çeken ünlü boksör, Nutuk’tan bir kısım okuyarak, “Aydınlık bir Türkiye için HAYIR” dedi ve Mehmet Okur’a “Sen de var mısın” diye sordu. Okur’un videosu ise paylaşım rekorları kırdı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Evet'çi saldırgan ''Varmı burada hayır diyecek'' dedi ve 62 yaşındaki yurttaşı öldürdü! Binali Yıldırım :"Kandil Hayır çıkarsa biz biteriz diyor." ağzından kaçırdı ama... Levent Gültekin'den gündeme bomba gibi düşen açıklamalar... Alparslan Türkeş'in eşi sosyal medyayı salladı...Bakın referandum ile ilgili neler söyledi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Evet demeden önce bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim