Müge Anlı'dan 1 milyon 320 bin TL'lik cezaya ilk yorum: Yine olsa yine yaparım

4624 izlenme 01 Şubat 2017
Reklamlar

İnsan kaçakçılarını canlı yayına bağladığı gerekçesiyle RTÜK tarafından 1 milyon 320 bin lira para cezası verilen Müge Anlı, "Yine olsa yine aynı şekilde davranırım" dedi.


RTÜK, tüm Türkiye'de seri katil Atalay Filiz aranırken, 3 Haziran da insan kaçakçıları 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'e canlı telefon bağlantısı gerçekleştirdi diye programa 1 milyon 320 bin lira para cezası kesti.

"YİNE OLSA YİNE AYNI ŞEKİLDE YAPARIM"

Anlı, dünkü programında ceza ile ilgili şunları söyledi: "Ben orada aldığımız cezanın doğru olduğuna inanmıyorum. Zaten öyle düşünseydim o konuşmayı yapmazdım. Yine olsa yine aynı şekilde davranırım. Ben bir gazeteciyim. Benim için önemli olan bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek, biz üzüm yemek derdindeylz. Katilimizi bulmanın, kaybımızı bulmanın derdindeyiz."Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yavuz Bingöl'ün Babası: Keşke alzheimer olsaydım da bu günleri görmeseydim..! REFERANDUM İTİRAZLARI KABUL EDİLMEZSE, İŞTE OLACAKLAR... AKP'li Vatandaş tan Şok Eleştiri.. Son Cümleye Dikkat !!! HALKTAN İZLENME REKORLARI KIRAN BAŞKANLIĞA HAYIR ŞARKISI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CK Boğaziçi Elektrik, 325 bin borçlu abonesine ‘Silelim Gitsin’ diyor