Ana Sayfa
29 Haziran 2017 ( 806 izlenme )
Reklamlar

MUĞLA'DA ÇOK SAYIDA ASKER HASTANELİK OLDU!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 3 günde 87 askerin zehirlenme şüphesiyle rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.Muğla'nın Marmaris ilçesinde son 3 günde 87 asker bulantı, kusma ve baş dönmesi şikayetiyle hastanelere başvurdu.


Askerlerden 84'ü ayakta tedavinin ardından taburcu edildi. Alınan bilgiye göre, Aksaz Deniz Üs Komutanlığında görevli askerlerden 7'si, 27 Haziran'da kusma, bulantı, baş dönmesi ve baş ağrısı şikayetiyle Marmaris Devlet Hastanesi Nedip Cengiz Eker Ek Hizmet Binası'na başvurdu.Askerlerden 2'si gözlem altına alındı, 5'i ise ayakta tedavi olduktan sonra taburcu edildi. Üste dün de 70 asker benzer şikayetlerle hastaneye başvurdu. Askerlerden 43'ünün yatışı yapıldı, 27'si ise ayakta tedavi oldu.43 asker bir gün gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Bugün de 10 asker kusma, bulantı, baş dönmesi ve baş ağrısı şikayetiyle Marmaris Devlet Hastanesine başvurdu.

HAYATİ TEHLİKESİ OLAN YOK
Bu askerlerden 3'ünün tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Askerlerin durumlarının ağır olmadığı ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi.Askerlerin neden rahatsızlandıklarının tespiti için askeri birlikteki su ve yemeklerden numune, askerlerden de kan örnekleri alındığı öğrenildi.Deniz Üssünün dışarıdan yemek alımı yapmadığı belirtildi. 

kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarih Profesörü İlber Ortaylı, kendisine soru soran spikeri fena haşladı. Abdullah Gül'ün babası vefat etti 500 Suriyeli mahalleyi terketti... Suriyeli Sığınmacıların KONYALI ESNAFA SALDIRISININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI.