MUHARREM İNCE KONUŞTU... TÜRKİYE AYAKTA!.. SARAY ŞOKTA!..

10006 izlenme 25 Mart 2017
Reklamlar
FETÖCÜ AKIN ÖZTÜRK İÇİN 60 GENERAL TASFİYE ETTİLER

Başkanlık sisteminin yaratacağı sakıncaları anlatmak için Türkiye'de il il gezdiğini belirten Muharrem İnce, 2010 yılında yapılan referandumla Türkiye'de FETÖ'cü subaylarının önünün açıldığını ve Atatürkçülerin tasfiye edildiğini bildiren Muharrem İnce, “2010 referandumu öncesi biz endişelerimizi dile getirdik. Tehlikeyi gördük, ‘yapmayın etmeyin' dedik . Sonuçta bu referandumla TSK'dan Atatürkçü, Cumhuriyetçi subayları ihraç edip FETÖ'cü subayları önünü açmanın yerini yaptılar. FETÖ'cü dedikleri Akın Öztürk'ün önünü açmak için tam 60 generali tasfiye etmişler. “dedi.

FETÖCÜ MEMUR, POLİS, DAVULCU, ZURNACI VAR AMA VEKİL YOK!

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanına “Gazi” unvanı verileceği yolundaki haberleri de hatırlatarak, “Gazi unvanı herhalde beygirden düştüğü için vereceklerdir. Ama önce FETÖ'ye hizmeti nedeniyle madalya verilsin.” diye konuştu. 

İnce, “Türkiye'de FETÖ'cü olduğu iddiasıyla 4 bin hakim savcı hakkında soruşturma açıldı. Düşünün 12 bin hakim savcıdan 4 bini gitti. FETÖ'cü diye hakim, savcı, polis gitti, öğretmen gitti, hemşire, gazeteci, memur, davulcu, zurnacı bile gitti ama hiçbir milletvekili gitmedi. Bu da çok garip” diye konuştu. 

Muharrem İnce, Anayasa Değişikliğinin referanduma götürülmesi için TBMM'de yapılan oylamada kapalı oy kullanması gerekirken açık açık evet oyu kullandıklarını gösteren tüm vekillerin FETÖ'cü olduğunu iddia edip, “Niye oylarını açıklama ihtiyacı hissettiler ki. İşte bunların hepsi FETÖ'cü” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EVET'çi olduğu bilinen bir şahsın 1 dakika arayla Frankfurt'ta iki ayrı sandıkta oy kullandığının tesbit edildiği bildirildi. Frankfurt seçimleri durduruldu Fransız polisi parlamentoyu bastı! Dikkat!.. TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ'NDEN YSK'YA DEPREM GİBİ UYARI!.. Kemal Kılıçdaroğlu TRT'de yine TRT'yi bombaladı, spiker kekelemeye başladı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul Sancaktepe'de bir referandum röportajı.. Bir amca, kara mizahın dibine vuruyor