Ana Sayfa
11 Mayıs 2017 ( 47 izlenme )
Reklamlar

Mustafa Armağan'a TEPKİLER GİDEREK BÜYÜYOR...

PROGRAMLARI BİRER BİRER İPTAL


KOCAELİ Kitap Fuarı'nda söyleyişi ve imza etkinliğine katılacak olan Mustafa Armağan'ın programı tepkiler üzerine yayınevi tarafından iptal edildi.

13-21 Mayıs tarihleri arasında İzmit'te düzenlenecek olan Kocaeli Kitap Fuarı'na Mustafa Armağan'ın 20 Mayıs tarihinde katılacak olması tepkilere yol açtı. Özellikle sosyal medyada bir televizyon kanalında Atatürk'e hakaret edilmesi nedeniyle Mustafa Armağan'ın programının iptal edilmesi istenildi. 

Bugün, Kocaeli Kitap Fuarı'nın sosyal medya hesabından açıklamada bulunularak Mustafa Armağan'ın programının yayınevi tarafından iptal edildiği açıklandı..

 Kocaeli Kitap Fuarı sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:

"Mustafa Armağan'ın Albayrak Medya aracılığıyla Kocaeli Kitap Fuarı'nda yapmak istediği söyleşi ve imza etkinliği, kamuoyunda oluşan hassasiyet sebebiyle ilgili yayınevi tarafından iptal edilmiştir."

Kaynak: DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Otobüste insanları öleceksiniz gebereceksiniz diye tehdit eden kadın(!). Suudi prens ve prensesler Bodrum’da Senden Kaç tane Daha Var Be Hocam Helal Olsun!!! Lütfen İzledikten Sonra PAYLAŞMAYI Unutmayınız! ŞOK OLACAKSINIZ!.. BURASI ARABİSTAN DEĞİL TÜRKİYE!...