Ölen şeyhin parmağından su fışkırmış hep birlikte içmişler

2084 izlenme 23 Ocak 2017
Reklamlar

“Molla Mustafa” ismiyle tanınan Cemaat liderinin, müritlerine verdiği sohbet sırasında anlattığı bir hikaye dikkat çekti. “Molla Mustafa” isimli Cemaat lideri konuşmasında, “Silsilemizin üçüncü sultanı Şeyh Şerafeddin Dağıstani Hazretleri vefat ettiği zaman Şeyh Abdullah Dağıstani Hazretleri onu yıkıyordu. Yıkarken onun ellerinden su fışkırmaya başladı. Orada bulunan zatların hepsi yapışmış ellerine, o sudan içmişler. Öldükten sonra.”dedi. “Molla Mustafa” isimli Cemaat lideri, İslam dininde Hz. Muhammed'in mucizelerinden biri olan olarak bilinen mucizenin, Şeyh Şerafeddin Dağıstani'nin de yaşadığını öne sürdü.

“Molla Mustafa” ve müritleri 2015'te Sakarya'da, “Biz Osmanlıyız, 600 yıllık filmin 90 yıllık reklam arası bitti .Osmanlının torunlarıyız” yazılı pankartlar taşıyan başlarında fes, cübbe ve sarık bulunan yaklaşık 150 kişiyle beraber Atatürk Anıtı önüne yaptığı yürüyüşle gündeme gelmişti.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

EYALET DEDİLER... BEŞİR ATALAY'IN KONUŞMASI GÖKTEN TAŞ GİBİ DÜŞTÜ!.. AKP Resmen ÇÖKTÜ!.. İşte ERDOĞAN'IN ÇILGINA DÖNDÜĞÜ O ANLAR... FLAŞ!.. İSTANBUL'DA BÜYÜK YÜRÜYÜŞ.. Gülen CHP'ye bağış yaptı iddiası sahte çıktı.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ATATÜRK'ü Hiç Kimse Böyle Anlatmamıştı. Tek Kelimeyle HARİKA