Ölen şeyhin parmağından su fışkırmış hep birlikte içmişler

2090 izlenme 23 Ocak 2017
Reklamlar

“Molla Mustafa” ismiyle tanınan Cemaat liderinin, müritlerine verdiği sohbet sırasında anlattığı bir hikaye dikkat çekti. “Molla Mustafa” isimli Cemaat lideri konuşmasında, “Silsilemizin üçüncü sultanı Şeyh Şerafeddin Dağıstani Hazretleri vefat ettiği zaman Şeyh Abdullah Dağıstani Hazretleri onu yıkıyordu. Yıkarken onun ellerinden su fışkırmaya başladı. Orada bulunan zatların hepsi yapışmış ellerine, o sudan içmişler. Öldükten sonra.”dedi. “Molla Mustafa” isimli Cemaat lideri, İslam dininde Hz. Muhammed'in mucizelerinden biri olan olarak bilinen mucizenin, Şeyh Şerafeddin Dağıstani'nin de yaşadığını öne sürdü.

“Molla Mustafa” ve müritleri 2015'te Sakarya'da, “Biz Osmanlıyız, 600 yıllık filmin 90 yıllık reklam arası bitti .Osmanlının torunlarıyız” yazılı pankartlar taşıyan başlarında fes, cübbe ve sarık bulunan yaklaşık 150 kişiyle beraber Atatürk Anıtı önüne yaptığı yürüyüşle gündeme gelmişti.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cezaevine bombalı saldırı İstanbullulara korkutan uyarı: Aralık ayına kadar sürebilir Harf Devrimine Karşı Çıkanlara Cevap.! OLACAK İŞ DEĞİL!.. ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ BAKIN HANGİ PARTİ PROTESTO ETTİ...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hahaha Efsane referandum röportajı :) "Her sene bir adam, bir adam olmaz ki gülüm; biraz da onun tadına bakak!"
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/7/8/olen-seyhin-parmagindan-su-fiskirmis-hep-birlikte-icmisler/index.html#fb