Özgür Özel'den Bekir Bozdağ'a tokat gibi AYM cevabı

1519 izlenme 21 Nisan 2017
Reklamlar

Bekir Bozdağ sen kimsin ki Adalet Bakanı olarak Anayasa Mahkemesine şimdiden karar dayatıyorsun. Anayasa Mahkemesi kendi kararını verir ama alışmışlar, şımarmışlar biz ne dersek ona çıkamaz diyorlar. ‘Ben Anayasa Mahkemesine kabul edilmeyeceksiniz dersem kabul etmez’ diyor. Hakimlere şimdiden talimat veriyor, Bekir Bozdağ açıkça anayasayı ihlal ediyor.

Ama bugün Sayın Bekir Bozdağ ‘CHP gidemez’ diyor. Ne yapacak, önümüze mi geçecek, duracak. ‘Gidemez demek’ gittiğinde başvurusu kabul edilmez, reddedilir demek. Bu mahkemeye bir telkindir, bir dayatmadır, bu mahkemeyi hiçe saymadır. Bu anayasayı ihlal etmektir. Birilerinin izni olmadan sarayın izni olmadan su içmeye gidemeyen bir Adalet Bakanı gelmiş CHP’nin yapıp ne yapmayacağını söylüyor. Biz gideriz, Bekir Bozdağ’ı da peşimizden sürükleriz de onun esas söylemek istediği söz Anayasa Mahkemesinin üyelerine talimat niteliğindedir.

Anayasa Mahkemesine gittikten sonra karar olumsuz olursa Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine gider miyiz bizim bileceğimi iş, gitmez miyiz bizim.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstediği Olursa Milli İrade, Olmazsa 'Terörist' diyenlere verilen bir dakikalık cevap Yeni servis edildi...Gündeme bomba gibi düşecek video! Silinmeden izleyin paylaşın! Erdoğan'ın mitingine giden otobüs devrildi: Ölü ve yaralılar var İŞTE SON REFERANDUM KAMUOYU ANKETİ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
‘Hayır’ çıksa iptal edilecekti!