Rezaletin bu kadarı da olmaz...Burası Türkiye İbret için paylaşmayan kalmasın..

19002 izlenme 30 Nisan 2017
Reklamlar

Öz amcasıyla evlendi!


İstanbul’da amca,kendini büyüten öz ağabeyinin üniversite öğrencisi kızıyla resmi nikâhla evlendi..


İstanbul’da 30 yaşındaki amca ile 24 yaşındaki üniversite öğrencisi öz yeğeni, resmi nikâh kıydırarak evlendi. Olay ortaya çıkınca amca-yeğen kayıplara karıştı. Anne-babanın şikâyeti üzerine nikâhın düşürülmesi ve ‘ensest’ nikâhı kıyanların cezalandırılması için savcılık soruşturma başlattı. İstanbul Bağcılar’da yaşanan olayda, F.K. adındaki 30 yaşındaki ilkokul mezunu amca, kendisini büyüten özağabeyi Ş.K.’nın 24 yaşında üniversite öğrencisi kızı Y.K. ile Bağcılar Evlendirme Dairesi’nde 7 Eylül 2010’da resmi nikâhla evlendi. Nikâh, kızın evine 4 ay önce gelen bir telefonla ortaya çıktı. Kiminle evlendiği ise aileye söylemedi..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cem Yılmaz'dan flaş referandum mesajı Atatürk'e Dil Uzatan Vekile Muharrem İnce'den Muhteşem Cevap Mehmet Metiner'den Bülent Arınç'a: Çapın ve seviyen bu kadar işte! Köpekleri dövüştüren insana benzeyen yaratıklar ve köpekleri ayıran inek. Yorum sizin.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin skandal fotoğrafına tepki yağıyor
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/4/7/rezaletin-bu-kadari-da-olmaz-burasi-turkiye-ibret-icin-paylasmayan-kalmasin-9/index.html#fb