Ana Sayfa
07 Nisan 2017 ( 548 izlenme )
Reklamlar

Rusya'dan flaş açıklama: ABD ile çatışmaya ramak kaldı

Rusya Başbakan Medvedev, ABD'nin Suriye saldırısının ardından yaptığı açıklamada 'ABD ile çatışmaya ramak kaldı' ifadesini kullandı.


ABD'nin Suriye'ye düzenlediği saldırıyı değerlendiren Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye'nin meşru hükümetiyle öfkeli bir şekilde mücadele edeceğinin görüldüğü yorumunda bulundu. Medvedev, "ABD ile çatışmaya ramak kaldı" dedi.

Rusya, ABD ile hava güvenliği anlaşmasını askıya almıştı.

RUS GEMİLERİ BOĞAZ'DAN GEÇTİ

ABD’nin Suriye’yi vurmasının ardından bölgede sıcak gelişmeler yaşanırken, Rus Donanması’na ait ’Nikolai Filchenkov’un ardından ’Admiral Grigoryeviç’ savaş gemisi de Çanakkale Boğazı’nı geçerek Akdeniz’e yol aldı. Rus Donanması’na ait 494 bordro numaralı Baş Koruma Gemisi ’Admiral Grigoryeviç’ saat 12.30’da Marmara Denizi’nden Çanakkale Boğazı’na giriş yaptı. Boğazın manevra yapılması en güç noktası olan Nara Burnu’nu dönen gemi saat 14.45 sıralarında Çanakkale önlerine ulaştı. ’Dur Yolcu’ yazısı ile Kilitbahir Kalesi önünden geçen gemi Ege Denizi’ne açıldı. Rus savaş gemilerinin ABD’nin bu sabah karşı vurduğu, sıcak gelişmelerin yaşandığı Suriye’nin de bulunduğu Akdeniz’de görev yapacağı öğrenildi..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu rest çekti: Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız Rezaletin bu kadarı da olmaz...Burası Türkiye İbret için paylaşmayan kalmasın.. FLASH TV SPİKERİNDEN CANLI YAYINDA NİHAT DOĞAN'A YILIN AYARI Atatürk'e hakaret edenler şu videoyu izlesin. Atatürk'ün milli mücadeleyi başlatmadan önceki hali görsün