Ana Sayfa
25 Mayıs 2017 ( 152 izlenme )
Reklamlar

Samsun'da 3 Kız Kardeş Eve Çağırdıkları Falcı Tarafından Dolandırıldı

Samsun'da 3 kız kardeş'in 9 bin lira değerindeki altınları, fal baktırmak için çağırdıkları İranlı kadın tarafından çalındı. Yakalanan İranlı kadın dolandırıcılık suçundan tutuklandı.

Samsun'da 3 Kız Kardeş Eve Çağırdıkları Falcı Tarafından Dolandırıldı

Samsun'da fal bakmak için girdiği evde "Sizde nazar var. Bana bir tencere ve altınlarınızı verin" diyerek kandırdığı 3 kız kardeşin 9 bin lira değerinde altınlarını çalan İranlı kadın, polis tarafından gözaltına alındı.

DOLANDIRICIYI FAL BAKTIRMAK İÇİN EVE ÇAĞIRDILAR

Olay dün Canik İlçesi Karşıyaka Mahallesi Mekke Caddesi'nde meydana geldi. Muazzez Kahraman, iki kız kardeşini evine çağırdı. Kardeşler daha önceden tanıdıkları İranlı 34 yaşındaki Mazandaranı S. adlı kadını fallarına bakması için eve çağırdı.

"BANA BİR TENCERE VE ALTINLARINIZI VERİN"

Bir süre sonra eve gelen İranlı kadın, fal bakmaya başladıktan sonra, "Sizde nazar var. Bunun için kurşun dökeceğim. Bana bir tencere ve altınlarınızı verin" dedi. Bunun üzerine 3 kardeş falcıya önce tencere, sonra da 9 bin lira değerindeki altınlarını verdi. Şüpheli kadın, altınları tencerenin içine attıp kapağını kapattı. Sonra da "Ben evden çıkana kadar tenceredeki altınları dokunmayın" dedi.

KARDEŞLERİN DALGINLIĞINDAN FAYDALANIP ALTINLARI ALDI

Şüpheli kadın daha sonra kardeşlerin dalgınlığından faydalanıp altınları aldıktan sonra evden ayrıldı. Falcının evden ayrılmasının ardından tencerenin kapağını açan kardeşler, altınların olmadığını anlayınca polise ihbarda bulundu. İhbarın ardından soruşturma başlatan polis, İranlı kadını yakalayıp gözaltına aldı.

DOLANDIRICILIKTAN TUTUKLANDI

Polisteki sorgusu tamamlanan Mazandaranı S., bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. "Dolandırıcılık" suçundan nöbetçi mahkemeye ifade veren İranlı falcı tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA !!! 'Hayır' videosu çeken genç tutuklandı! VOLKAN KONAK ASILAN 3 FİDAN İÇİN SÖYLEDİĞİ ŞARKI İLE SEVENLERİNİ MEST ETTİ OLACAK İŞ DEĞİL!.. ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ BAKIN HANGİ PARTİ PROTESTO ETTİ... Yıldırım'dan ürperten çıkış: 'Evet' çıkarsa '#HAYIR' diyenleri öpeceğiz