Ana Sayfa
10 Temmuz 2017 ( 7849 izlenme )
Reklamlar

Samsunlu menemenciye tepki yağıyor

Samsun Çakallı'da bulunan bir menemencinin Giresun'dan İstanbul'a Adalet Mitingine katılmaya giden otobüse hizmet vermemesi tepkiye neden oldu.
Giresun'dan İstanbul'a Adalet Mitingi'ne katılmak için yol çıkan otobüs Samsun'un Kavak ilçesi Çakallı mevkiinde bir menemencide mola vermek istedi. İddiaya göre menemenci Adalet Mitingine katılmak için yola çıkan otobüsteki vatandaşları içeri almadı. Samsunlu menemencinin Adalet Mitingi'ne gidenlere hizmet vermemesine sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü. Otobüste bulunan CHP Giresun eski İl Başkanı ve 23. dönem Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim ise, "Dikkat Samsun Çakallı'da menemenci *** Adalet Mitingi'ne gidenlere hizmet veremem dedi. Bir daha da buraya uğramayız" diyerek tepki gösterdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NOSTRADAMUS'UN TÜRKİYE KEHANETLERİ TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDİYOR ELLERİM PATLAYINCAYA KADAR ALKIŞLAMAK İSTEDİM.....HELAL OLSUN Kim Milyoner olmak ister de rekor kazanç! Bakın teyzemiz ne kadar kazanmış!. Kesinlikle İzlenmesi Gereken Bir Video. Türkan Saylan FETÖ'yü 18 Yıl Önce Bakın Nasıl Anlatmış.