Ana Sayfa
10 Temmuz 2017 ( 7856 izlenme )
Reklamlar

Samsunlu menemenciye tepki yağıyor

Samsun Çakallı'da bulunan bir menemencinin Giresun'dan İstanbul'a Adalet Mitingine katılmaya giden otobüse hizmet vermemesi tepkiye neden oldu.
Giresun'dan İstanbul'a Adalet Mitingi'ne katılmak için yol çıkan otobüs Samsun'un Kavak ilçesi Çakallı mevkiinde bir menemencide mola vermek istedi. İddiaya göre menemenci Adalet Mitingine katılmak için yola çıkan otobüsteki vatandaşları içeri almadı. Samsunlu menemencinin Adalet Mitingi'ne gidenlere hizmet vermemesine sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü. Otobüste bulunan CHP Giresun eski İl Başkanı ve 23. dönem Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim ise, "Dikkat Samsun Çakallı'da menemenci *** Adalet Mitingi'ne gidenlere hizmet veremem dedi. Bir daha da buraya uğramayız" diyerek tepki gösterdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hahaha Efsane referandum röportajı :) "Her sene bir adam, bir adam olmaz ki gülüm; biraz da onun tadına bakak!" Atatürk kaç dil biliyordu? Fikret Hakan'ın Mezar Taşı İçin Yazdığı Vasiyet Olay Oldu EVET ÇAĞRISI YAPAN KİRVESİNE MESAJINI ALDIM DİYEREK CEVAP VERDİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI