Ana Sayfa
10 Mayıs 2017 ( 3267 izlenme )
Reklamlar

Sanatçı Emre Kınay, Hasan Akar’ın Atatürk’ün annesini hedef alan sözlerine çok sert sözlerle yanıt verdi.

TVNet'te yayımlanan “Derin Tarih” isimli programda Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan hakkında skandal sözlere imza atıldı. “Derin Tarih” dergisinin Latife Hanım konulu sayısının işlendiği “Latife Hanım Çankaya'nın ikinci first lady'si miydi” sunuşuyla hazırlanan programda, Afet İnan hakkında skandal ifadelerde bulunuldu.

Atatürk'e hakaret eden Mustafa Armağan, Yavuz Bahadıroğlu ve Süleyman Yeşilyurt'un bu programının ardından Nurcuların Hocası Hasan Akar, Atatürk'ün annesini hedef aldı. Hasan Akar “Atatürk'ün annesi Selanik genelevinde çalışıyordu” şeklinde alçakça ifadeler kullandı.

KİMLERİN BİTİNİ KANLANDIRDINIZ!

emretwit
Ünlü sanatçı Emre Kınay, Hasan Akar'ın bu sözlerine karşılık Twitter'da çok sert bir mesaj paylaştı. Emre Kınay, “Şerefsiz!!! Eğer ispatlamazsan o kayıtları şerefsizsin! Görün iste! Kimlerin bitini kanlandırdınız! Neredeydiler, Kimden cesaret aldılar?” diye yazdı..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Usta gazeteci Tayfun Talipoğlu'nun vefatından önce üzerinde çalıştığı hayır şarkısı ortaya çıktı. Size, ''Hayırcılar teröristtir'' diyen olursa, Onlara bu videoyu izlettirin! Müjdat Gezen İstanbul Valisi’ne ve o bakanlara sordu: Siz insan mısınız? CHP’li Ağbaba: AKP, Barzani’nin bayrağına Türk askerlerini selam durdurdu