Ana Sayfa
25 Şubat 2017 ( 1324 izlenme )
Reklamlar

Şehit Abisi Yarbay Alkan'dan AKP'ye AĞIR İSYAN!

ALKAN: ASIL BEN DEĞİL, ONLAR FETÖCÜ

Askerde yaşamını yitiren kardeşinin cenazesinde isyan eden Yarbay Mehmet Alkan'ın tabut başında yaptığı konuşma hayatını değiştirdi. 

Alkan, RS FM'de Yavuz Oğhan'dan Bi De Bunu Dinle programına konuk oldu ve değişen hayatıyla, hukuk mücadelesini anlattı.

Şırnak'taki operasyonlar sırasındahayatını kaydeben kardeşinin cenazesinde isyan eden Yarbay Mehmet Alkan, tepkisi nedeniyle Kanun Hükmünde Kararname ile TSK'dan ihraç edilmişti.

RS FM'e konuk olan Yarbay Mehmet Alkan, ihracına neden olan o cenaze gününü anlattı:

'ALBAY OLACAKKEN İHRAÇ ETTİLER'

Yarbay Alkan asıl savunmasını yapmak için hazırlanıp, albay olmak için de gün sayarken, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ilan edilen OHAL KHK'sıyla 48 bin kişiyle birlikte ihraç edildi:

"1 Eylül'de hiç beklemediğimiz bir şekilde bir kararnameyle 48 bin kişilik listeye bir satır olarak beni de koyduklarını gördüm.
 İnanamadım, benim 30 Ağustos'ta olmam gerekiyor. Beni atıyorsan bile albay olarak atman gerekiyor. İhraç edilmemle ilgili bildiğimiz ya da söylenen hiçbir gerekçe yok. 

Hakkımda işlem yapanlarla ilgili dava açtım. Çünkü benim FETÖ ile aynı işleme tabi tutmak alçaklıktır. Hakkımda herhangi bir adli soruşturma yoktur olamazda. Hakkımda işlem yapanlar ve yaptıranlar, kendi FETÖ'cülüklerinin yüzde biri kadar FETÖ'cü olduğumu ispat etsinler her şeyden vazgeçeceğim. Yetkililer FETÖ hakkında birilerine işlem  yapacaksa ilk önce kendi haklarında yapmalı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKŞENER'DEN ÇOK SERT AÇIKLAMA! ATİLLA TAŞ HAKKINDA İKİ KEZ MÜEBBET!.. Burhan Kuzu CHP’li Tur Yıldız Biçer’in “Türkçe seti” jestine cevap verirken de hata yaptı AKP'li ünlü trol deşifre olunca kaçtı gitti