SİNAN OĞAN: "ELİ SİLAH TUTAN 1 MİLYON SURİYELİYE GİT ÜLKENİ KURTAR DİYECEĞİZ"

149 izlenme 18 Mart 2017
Reklamlar

Türkiye’de 4 milyon Suriyeli bulunduğunu bu rakamın 2019’da 7.5 milyona çıkmasının beklendiğini belirten Oğan, şunları söyledi:

"Önceliikle şunun altını çizeyim. Büyük Türk milleti yemez yedirir, içmez içirir. Bize sığınan herkese sonuna kadar kapımız açıktır. Kadın, çocuk, yaşlı, hasta, engelli bunların hepsinin başımızın üstünde yeri vardır. Yalnız buraya gelirken gördük. Sokaklarda kadınlar çocuklar ’Açız’ diye pankart açmış, dileniyorlar. Mültecinin yeri mülteci kamplarıdır. Öncelikle mülteci kamplarına dönecekler. İkincisi, Anadolu’da bir laf var ’Taşı sıksa suyunu çıkarır.’ Benim Anadolu’da yetişen delikanlım, kınalı kuzum, askerim gidecek El Bab’da şehit düşecek, Suriye’de terörle mücadele edecek, Taşı sıksa suyunu çıkaracak herifler gelecek sahillerde nargile fokurdatacak. Yok öyle birşey. Önce Allah’ın izni ile ’Hayır’ çıkacak. Ondan sonra bu ülkeyi gerçekten seven, bu ülke için canını seve seve feda edecek insanlar olarak iktidar yolu açılacak ondan sonra. Allah izin verirse iktidara geldiğimizde kadın çoluk çocuk hepsinin başımızın üstünde yeri var ama eli silah tutacak olan bir milyon Suriyeliye ’Rap rap’ git ülkeni teröristten kurtar diyeceğiz."


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağa Sola Tehditler Savuran Kadın'ın Şok Edici Sözleri! Başkanlık gelirse ne olur? Eski Numan Kurtulmuş'tan dinleyelim! CHP'Lİ BAYIR’DAN İKTİDARA SERT SÖZLER ''ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ?'' İsyan eden koyun sahibine saldırdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul’da Suriyelilere vatandaşlık verilmeye başlandı