Sivas polis okulunda yüzlerce ÖSO militanının eğitim gördüğü ortaya çıktı. Cihatçılar Erdoğan ve Atatürk fotoğrafları altında düzenlenen törenle 'mezun' edildi...

1863 izlenme 07 Mayıs 2017
Reklamlar
Sivas polis okulunda yüzlerce ÖSO militanının eğitim gördüğü ortaya çıktı. Cihatçılar Erdoğan ve Atatürk fotoğrafları altında düzenlenen törenle 'mezun' edildi...

AKP, Sivas'ta verdiği eğitimle cihatçılardan yeni bir ordu kurdu.  Daha önce de Afgan kadın polis güçlerini ve 'Fırat Kalkanı Harekatı'na katılmak üzere' toplanan cihatçıların eğitilmesiyle gündeme gelen Sivas Polis Okulu'nda yüzlerce ÖSO militanının daha eğitim aldığı ortaya çıktı.

Olay cihatçılar mezun edilince ortaya çıktı. Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Erdoğan'ın fotoğrafları altında yapılan mezuniyet töreninden bir görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

Törende yüzlerce ÖSO'cuya hitap eden ve kimliği henüz bilinmeyen kişi, bu cihatçıların 12 Nisan'da Sivas Polis Okulu'na 'gönüllü' olarak geldiklerini söylüyor. 

Eğitimlerin tamamlandığını söyleyen şahıs, ÖSO'culara 'çevik kuvvet' eğitimi, 'meskun mahal' eğitimi gibi eğitimler verildiğini söylüyor. Şahıs, "Burada verilen eğitimin Suriye'deki icraatlarda çok faydalı olacağını düşünüyoruz" dediği duyuluyor. 

Şahsın, ÖSO'culardan biz diye bahsetmesi ve polis okulu müdürü için "Hiçbir isteğimizi geri çevirmediler" demesi de dikkat çekiyor..

İşte o görüntüler:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER KONUŞTU, BAŞBAKAN DİNLEDİ... YER GÖK İNLEDİ!.. AKP Resmen BİTTİ !.. İşte ERDOĞAN'IN ÇILGINA DÖNDÜĞÜ O ANLAR... Bahçeli'nin Başkanlık İçin Neden Akp'nin Yanında Olduğu Ortaya Çıktı!!! IŞIK OKULLARINDAN MUHTEŞEM BİR 23 NİSAN GÖSTERİSİ ! GÖZLERİMDEN YAŞ GELDİ !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON DAKİKA! MHP'de sular durulmuyor... Aydın Kuşadası'nda 150 kişi partiden istifa etti.
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/0/8/sivas-polis-okulunda-yuzlerce-oso-militaninin-egitim-gordugu-ortaya-cikti-cihatcilar-erdogan-ve-ataturk-fotograflari-altinda-duzenlenen-torenle-mezun-edildi/index.html#fb