ŞOK!.. ANKARA KULİSLERİNİ SARSAN İNANILMAZ REFERANDUM İDDİASI...

2295 izlenme 01 Mart 2017
Reklamlar
KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın, “Haber Merkezi” isimli programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 18 maddelik anayasa değişikliğini FETÖ’nün hazırladığını, amaçlarının Erdoğan’dan sonra FETÖ’cü birini getirip devleti yeniden ele geçirmek olduklarını iddia etti.

İşte Eren Erdem’in o iddialarının özeti:

“ANKETLERDE HAYIR ÖNDE”


Erdem anketlerde hayırın net bir şekilde önde olduğunu söyleyerek “Bu nedenle böyle bir yenilgiyi kaldıramama noktasında Türkiye’yi Münbiç ve Rakka’ya sokarak bir savaş ortamı yaratıp bu savaş üzerinden referandumun iptaline dönük bir çalışma içerisinde olmalarının muhtemel olduğu söylentileri Ankara kulislerinde konuşuluyor” dedi.

“ERDOĞAN GİTTİKTEN SONRA…”


“Bu anayasa metnini AKP’nin içerisindeki milli görüş kökenliler yazmadı. 15 Temmuz ile ilişkili olanlar yazdı bu anayasayı” diyen CHP’li Erdem “Şu anda Cumhurbaşkanı FETÖ tarafından etrafı salınmış ve rehin alınmıştır. Anayasayı FETÖ hazırladı. Amaçları sistemi daha güçlü bir şekilde ele geçirmek. Bu işi kim istiyor FETÖ istiyor. Recep Tayyip Erdoğan gittiği zaman yerine gelecek kişi potansiyel bir FETÖ’cüdür. Yerine potansiyel FETÖ’cüyü getirip devleti tekrar ele geçirmek, devlete tekrar nüfuz etmek bir amaç var” diye konuştu..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKIL UÇTU!.. ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNE AĞIR TEHDİT!.. Bu videoyu izleyince siyasetin ne kadar kirli ve çıkar amaçlı olduğunu daha iyi görüyoruz!... Flaş gelişme! ‘Reis’ filminin yapımcısına FETÖ üyeliğinden gözaltı! İRAN'DA SOKAKLAR KARIŞTI!! HALK ASKER VE POLİSLE ÇATIŞIYOR!! PAYLAŞ!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte 1 Mayıs'ın Bilançosu!..
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/0/4/sok-ankara-kulislerini-sarsan-inanilmaz-referandum-iddiasi-1/index.html#fb