ŞOK!.. BAHÇELİ'ye Mehmet Metiner ve Altan Tan'dan JET YANIT...

549 izlenme 09 Şubat 2017
Reklamlar
 MHP lideri Devlet Bahçeli, "Eğer Doğu Perinçek ve hayırcı yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında tercih hakkımız olursa istisnasız Erdoğan'ı seçeceğimizi herkes bilmeli" dedi. 

'Hayır' diyeceğini açıklayan MHP'li muhaliflere, "PKK 'hayır' diyormuş varsın desin. Bunu da kendini Türk milliyetçisi sanan, toplanıp toplanıp dağılan, tutunacak demir parmaklık arayan zavallılar düşünsün" diye seslenen Devlet Bahçeli, CHP'lilere ise "Millete sırt dönen, adında halk olup halkla bağı olmayanlar şok olacaklar, referandum sonrası kaçacak delik arayacaklar" tehdidinde bulundu.

BAHÇELİ'NİN BU SÖZLERİNE KARŞILIK AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CNN Türk’te katıldığı canlı yayın programında tarihi itiraflarda bulundu. Metiner, HDP tabanının ‘evet’ diyeceğini belirtirken, “Bölgedeki sandıklar açılınca bunu herkes görecek” dedi.

Daha önce de Altan Tan, PKK'nın bölücü başı İmralı'da yatan hainin BAŞKANLIĞA karşı olmadığını açıklamıştı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

''Hayır' diyenlerin karıları, kızları helaldir' diyen 'Evet'çiye Enver Aysever'den tokat gibi cevap O IŞİD'çiyi terör listesinden çıkardılar! Sandığından hiç “Evet” çıkmadı Oda TV beraati sonrası Ahmet Şık: Bu mafya iktidarı kaçınılmaz sonu yaşayacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABDULLAH GÜL'DE BAŞKANLIK SİSTEMİNE HAYIR DEDİ.