ŞOK!.. DAMAT ALBAYRAK'IN AÇIKLAMASI TÜM TÜRKİYE'YE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ...

9523 izlenme 29 Mart 2017
Reklamlar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, "16 Nisan, 15 Temmuz'un çok net bir rövanşıdır. 15 Temmuz'a atılacak en ağır tokat ve darbedir. 16 Nisan'a kadar partinin, siyasetin bir önemi yok, Türkiye'nin önemi var." dedi.

Albayrak, "ülke olarak son yıllarda çok önemli badireler atlatıldığını" söyleyerek, "her birinden daha da güçlenerek çıkılan bir süreç yaşandığını" öne sürdü.

'MUHALEFETİN BAŞINDAKİ ADAM BİZDEN İYİ 'EVET' SAVUNUYOR'

"Bir referandum sürecinin içinde bulunulduğunu" hatırlatan Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"18 Madde var, ikisi yürürlük maddesi. Onları bir kenara koyduğumuzda 16 madde var. Bunları burada tek tek anlatmaya gerek yok. Hepimizin malumu, ben şöyle diyorum, asgari akıl teri dökerek okuyan insanlar, o 16 maddede Türkiye'nin geleceği ve istikbaliyle ilgili, Türkiye'nin istikrarı ve büyük Türkiye yolculuğuyla ilgili ne anlam ifade ettiğinin farkında. Birileri var onlara diyecek bir şey yok, adam okumamış. Maddelerden bile haberi yok çıkıyor konuşuyor. Öyle bir konuşuyor ki adam 'hayır'ı destekliyor ama açıklamalarında 'evet' arkasında. Var ya bir tane muhalefetin başındaki adam. Bizden iyi 'evet' savunuyor ama savunduğunun farkında değil."

'BÜTÜN VATAN HAİNLERİ 'HAYIR' DİYOR'

Albayrak sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bütün 'hayır' diyenler vatan haini değil, böyle bir şey demiyoruz ama bir şeyin altını çizmemiz lazım. Bütün vatan hainleri 'hayır' diyor. Bunu görmemiz lazım. Ne kadar vatan haini varsa 'hayır' diyor. Bu ince çizgi o kadar önemli ki. Kimin kimle iş tuttuğu, kimin kimin yanında saf tuttuğu. 'Ülke bölünecek!' Bu anayasa teklifinde ülke bölünecek olsa ilk 'evet' diyecek olan Kandil'dir, İmralı'dır. Ülke bölünecek olsa ilk FETÖ'dür, malum terör örgütleridir."

'16 NİSAN, 15 TEMMUZ'UN ÇOK NET BİR RÖVANŞIDIR'

Albayrak, "şimdi Türkiye'nin bir üst lige çıkmak zorunda olduğunu" söyleyerek, sözlerini şöyle tamamladı:

"2 bin 500 dolarlardan 10 bin dolarlara. Nereden nereye geldik. Türkiye'nin geldiği bu nokta yeter mi bizim için? Hayır. 25 bin dolara çıkması lazım. Bunun için lobilerin, vesayet odaklarının malum yurtdışındaki merkezlerin elinde oyuncak olan Türkiye tarihte kaldı. Kalmak zorunda. 15 Temmuz bunun ete kemiğe büründüğü tarihtir. Önümüzde bir siyasi seçim yok, bir partinin seçimi yok. A, B partisi yok. Önümüzde milli olanla olmayanın çok net ayrışacağı bir süreç var. Bu ülke yerli ve milli değerleriyle büyük Türkiye'ye doğru yer alacak ya da 15 Temmuz'daki gibi suret-i haktan görünüp, bizden görünüp içimize sızan hainlerle uçuruma sürüklenecek. İşte 16 Nisan, 15 Temmuz'un çok net bir rövanşıdır. 15 Temmuz'a atılacak en ağır tokat ve darbedir. 16 Nisan'a kadar partinin, siyasetin bir önemi yok, Türkiye'nin önemi var."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li Şamil Tayyar hakkında fezleke Bakanların Veremediği Tepkiyi Fatih Portakal Verdi ! ADAMSIN FATİH PORTAKAL ! MUHARREM İNCE KONUŞTU... TÜRKİYE AYAKTA!.. SARAY ŞOKTA!.. Vatandaşın yaptığı ‘hayır’ hesabı sosyal medyayı salladı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ey Muhammed (sav) Güzelim Dini Öyle Bir Hale Getirdiler ki Görsen Sen Bile Tanıyamazsın !