Ana Sayfa
24 Nisan 2017 ( 1396 izlenme )
Reklamlar

ŞOK!.. ERDOĞAN ve KARAMAN'dan AĞIR SKANDAL!..

Erdoğan ve Kahraman Anıtkabir'deki törene katılmadı


Törene katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, mozeleye çelenk bırakılırken arka sıralarda durması dikkat çekti.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli, bakanlar ve çok sayıda milletvekilinin bulunduğu devlet erkanı Aslanlı Yoldan yürüyerek Anıtkabir önüne geldi. Törene katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, mozeleye çelenk bırakılırken arka sıralarda durması dikkat çekti.

Atatürk'ün mozelesi önünde saygı duruşu, ardından İstiklal Marşı'nı okuyan devlet erkanı, mozeleye çelenk bıraktıktan sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. Burada TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

MHP LİDERİ BAHÇELİ FOTOĞRAFA GİRMEDİ


Törene katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, mozeleye çelenk bırakılırken arka sıralarda durdu. Fotoğraf karesine girmeyen Bahçeli, buradaki törenin ardından TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri Kılıçdaroğlu Misak-ı Milli Kulesi'ne yan yana yürürken arkada kaldı. Resmi törenlerin ardından Anıtkabir vatandaşların ziyaretine açıldı..

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Anıtkabir'deki ve Birinci Meclis'teki törene katılmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RAPOR YAYIMLANDI... İŞLER ÇATALLAŞTI... BAKIN 15 TEMMUZ'DA NE OLMUŞ!.. Ben Kul Emrine girmem diyen teyze sosyal medya da paylaşım rekoru kırdı. Erdoğan'ın dünüründen silahlanma çağrısı. Hollanda Başbakanı'ndan Erdoğan'a cevap geldi