ŞOK!.. GÖKÇEK'TEN CANLI YAYINDA AKP'Yİ DARMADAĞIN EDECEK İTİRAF!..

2753 izlenme 14 Mart 2017
Reklamlar
GÖKÇEK: FETÖCÜLER ERDOĞAN'I DEVİRİP ARINÇ'I BAŞBAKAN YAPACAKLARDI

GÖKÇEK: AKP'DE FETÖCÜ MİLLETVEKİLLERİ VAR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldığı bir canlı yayında Gezi Parkı Direnişi sonrasında FETÖ'nün, Bülent Arınç'ı başbakan yapacağını iddia etti.

İşte Gökçek’in açıklamaları şu şekilde:

‘BÜLENT ARINÇ’I BAŞBAKAN YAPACAKLARDI’

“İlk defa söylüyorum bunu, yarın da manşet olacak her yerde” diyen Gökçek, “Recep Tayyip Erdoğan Gezi olaylarında yurtdışından geldiği zaman düşürülmüş ve bitmiş olacaktı. 

Partinin içinde FETÖ'cü milletvekilleri hazırdı ve bir FETÖ'cünün lafıdır, Hüseyin Gülerce'nin bizzat kendisine söylenmiştir, ‘Bülent Arınç Başbakan olacaktı.' O tarihte hazırlanmış ve bitmişti..

Bülent Arınç, şimdi buna ‘evet' der, ‘hayır' der onu bilemem ama ben bundan yüzde yüz eminim. AK Parti iktidarına yeni bir şekil vereceklerdi. Bu uluslararası bir operasyon, Recep Tayyip Erdoğan'ı uzaklaştırma operasyonu” ifadelerini kullandı..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

16 Nisan'da ''EVET'' çıkacağına dair Hadis-i Şerif varmış. BU GÖRÜNTÜLER BÜYÜK TEPKİ TOPLADI.. AKP'li Başkan'dan polise: Alın şu 'hayır'cıyı! İŞTE BU!.. FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI AÇIĞA ÇIKTI!.. TEPKİ BÜYÜK!.. ODTÜ ÖĞRENCİLERİ YÜRÜYÜŞE GEÇTİ...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ: 2 yeni KHK yayınlandı! Binlerce kişi ihraç edildi!
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/8/4/sok-gokcek-ten-canli-yayinda-akp-yi-darmadagin-edecek-itiraf/index.html#fb