Ana Sayfa
31 Ocak 2017 ( 262 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA... MHP'de deprem devam ediyor! Bozüyük MHP İlçe Başkanı görevden alındı

Bozüyük MHP İlçe Başkanı görevden alındı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yılmaz Çevik, parti genel merkezi tarafından görevden alınarak ilçe yönetimi feshedilirken, eski yöneticilerinden Ramazan Ayva’nın kurucu başkan olarak atadığı belirtildi.

MHP Genel Merkezinin ayrıca Bilecik'te Yenipazar İlçe Başkanlığı'nı da kapatarak kurucu başkanlığa İsmail Yağar'ı atadığı öğrenildi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nde kurultay süreci ile başlayan muhalif hareket sonrası yapılanma devam ediyor. Son olarak MHP Genel Merkezi tarafından Bilecik'te 2 ilçede parti yönetimleri feshedildi. Kapatılan ilçeler arasında Bozüyük ve Yenipazar ilçeleri yer alırken Bozüyük ikinci kez kapatılarak kurucu başkan atanmış oldu.

Yaşanan kapatma süreci ile ilgili olarak, daha önce Bozüyük'te kurucu başkanlık görevi verilen Yılmaz Çevik'in görevden alınmasına muhaliflerle hareket etmesi ve genel merkez politikalarına uymaması gerekçe olarak gösterildi.

İHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İran da evet demişti.. SONAR’ın anketine göre de ‘Hayır’ önde Sosyal Medya da, Bu Güne Kadar ki En Acılı Hayır Gerekçesi. MTP Genel Başkanı AHMET YILMAZ'DAN ŞOK AÇIKLAMALAR.. Bu Millet Badem Bıyıklı Yeliz'in ve Nihat Doğan'ın EVET dediği yere EVET demeyecek!!: