Sosyal Medyada paylaşım ve beğeni rekoru kıran o fotoğrafların sırrı ortaya çıktı.

1637 izlenme 02 Şubat 2017
Reklamlar


Rize'de yeni doğum yapmış keçiyi sırtına alıp, yavrusunu da çoban köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasına koyan kızın karla kaplı dik yolda evine ulaşmaya çalışırken çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım ve beğeni rekoru kırdı. Herkesin merak ettiği kızın kim olduğu ortaya çıktı.

Rizede çekilen fotoğrafın sırrı ortaya çıktı

Olay, Rize'nin İkizdere İlçesi’ne 10 kilometre uzaklıktaki Yağcılar Köyü’nde hayvancılıkla geçimini sağlayan Atilla Bilgin’in ilköğretim 5’inci sınıf öğrencisi 11 yaşındaki kızı Hamdu Sena Bilgin’in keçileri barınaktan çıkarmasıyla başladı. Evden uzaklaşırken keçilerden biri doğum yapmaya başlayınca koşarak eve dönen Hamdu Sena Bilgin, okul çantasını aldıktan sonra doğum yapan keçinin yanına geldi. Keçiyi sırtına alan, yavrusunu da Tomi adındaki çoban köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasın koyan küçük kız, karla kaplı dik yolda evine doğru yürümeye başladı. Bu sırada 15 yaşındaki Ali Rahman da, gördüğü kız kardeşinin fotoğrafını çekti. Fotoğraf, sosyal medyada paylaşım ve beğeni rekoru kırdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rizeli'nin Gülmekten Yerlere Yatıracak TRAFİK NAMAZI NİNEME HELAL OLSUN !! Lütfen İzledikten Sonra PAYLAŞMAYI Unutmayın! VE ABDURRAHMAN DİLİPAK ARINÇ'I EN ZAYIF YERİNDEN VURDU!.. ŞOK!.. HAYIR DEDİ, ENGELLENDİ.. ÜNLÜ SANATÇIYA AKIL ALMAZ SANSÜR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adil Öksüz'ü AKP'li vekil kaçırdı' haberine engelleme!