SOSYAL MEDYAYA ŞOK BİR SES KAYDI DÜŞTÜ...SİLİNMEDEN İZLEYİN...

34106 izlenme 16 Nisan 2017
Reklamlar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger'in açıklaması şu şekilde:

Hiçbir arkadaşımız sandık başını ve ilçe seçim kurulundaki son rakamlar girene kadar ayrılmasınlar. Sabaha kadar buradayız. Şunu bilsinler ki eninde sonunda hakkımızı alacağız. Millet kazanacak, kendini devlet zannedenler kaybedecek. İstediği kadar balkon konuşması yapsınlar., geçersizdir.

YSK'nın meşruiyeti tartışılır. Sonuçlar alınana kadar kimse görev yerini terketmesin. Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Tercih yerine evet mühprü verildi. Bunu yapan hukukçular ve hakimler. %37 sandığa itiraz ettik, bu sayı %60'ı bulacak. İhlallerin hepsini not ettik. Gözlemcilerle konuşuyoruz. YSK devletin gözetiminde ve kendi devletinin gözetimini yapıyor. Anadolu Ajansı manüple üzerine kurulmuş. Seçim bitmedi. Kimse İlçe Seçim Kurullarından ayrılmasın. Biz de burada sabaha kadar sonuçları takip edeceğiz.
Genel Başkanımızla birazdan konuşacağız. Birazdan muhakkak bilgi vereceğiz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O isimden Atatürk düşmanlarına çok sert çıkış! Erdoğan'dan BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI! BU GECEYİ ÖZETLEYECEK BİR KONUŞMA VARSA O DA BU ! Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'den İstanbul için korkutan deprem uyarısı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
34 Saniyede Başkanlığın tanımını yapan vatandaş.