Türk Milliyetçileri'nin Hayır Sesleri Ankara'yı Titretti - İzleyiniz

661 izlenme 19 Şubat 2017
Reklamlar

2-190.jpg 


Saat 13.00'te başlayan toplantı için Türkiye genelinden ülkücüler, sabah erken saatlerden itibaren 1600 kişilik kültür merkezini doldurmaya başladı. Salonda Mustafa Kemal Atatürk ile MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in fotoğraflarının yer aldığı afiş dikkat çekti. .

MHP'li muhaliflerin oluşturduğu 'Hayır Platformu', Ankara Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde toplantı düzenledi. Salona 'Tek Adama Hayır', 'Ülkem için Ülküm için Hayır' sloganlarının yer aldığı afişler asıldı. Toplantıya 15 dakika kala elektriklerin gitmesi tepki çekti. Toplantı daha sonra devam ederken sağ partilerin genel başkanları da salona geldi. Okunan ortak açıklamada, "Niyet hayır, akıbet hayır" sloganı kullanıldı..

Şehir dışından da çok sayıda katılımcının geldiği toplantıya, referandumda hayır diyeceğini açıklayan ya da hayıra yakın duran Demokrat Parti, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Yurt Partisi, Liberal Demokrat Parti gibi sağ partiler de davet edildi. 3-125.jpg

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU DA OLDU!.. YAŞLI TEYZEM BAKKALDAN BAKIN NE İSTEDİ... Şeyhin mütevazi arabaları ve deniz manzaralı mütevazi villası... Ve peşinden koşan sefiller..! FLAŞ!.. İNCE'den Yıldırım'a MUHTEŞEM MESAJ!.. Yavuz Bingöl'ün Babası: Keşke alzheimer olsaydım da bu günleri görmeseydim..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Konya'da yatılı Kuran kursunda öğrencilere cinsel istismar