Türk Milliyetçileri'nin Hayır Sesleri Ankara'yı Titretti - İzleyiniz

674 izlenme 19 Şubat 2017
Reklamlar

2-190.jpg 


Saat 13.00'te başlayan toplantı için Türkiye genelinden ülkücüler, sabah erken saatlerden itibaren 1600 kişilik kültür merkezini doldurmaya başladı. Salonda Mustafa Kemal Atatürk ile MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in fotoğraflarının yer aldığı afiş dikkat çekti. .

MHP'li muhaliflerin oluşturduğu 'Hayır Platformu', Ankara Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde toplantı düzenledi. Salona 'Tek Adama Hayır', 'Ülkem için Ülküm için Hayır' sloganlarının yer aldığı afişler asıldı. Toplantıya 15 dakika kala elektriklerin gitmesi tepki çekti. Toplantı daha sonra devam ederken sağ partilerin genel başkanları da salona geldi. Okunan ortak açıklamada, "Niyet hayır, akıbet hayır" sloganı kullanıldı..

Şehir dışından da çok sayıda katılımcının geldiği toplantıya, referandumda hayır diyeceğini açıklayan ya da hayıra yakın duran Demokrat Parti, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Yurt Partisi, Liberal Demokrat Parti gibi sağ partiler de davet edildi. 3-125.jpg

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nihat Doğan Fatih Portakalı Hedef Aldı Ağır Cümleler Kurdu Sosyal Medyadan Büyük Tepki. Kütahta'da herkesden habersizce İstiklal Marşı açılır ve sonrası olanlar ... Fatih Portakal'dan Adalet Bakanına muhteşem kapak! Vakıflar Genel Müdürlüğü Atatürk'ü sildi, yerine Erdoğan'ı koydu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Suriyeliler sığındıkları Türkiye’nin kurucusu Atatürk’e hakaret etti.