Ana Sayfa
20 Şubat 2017 ( 572 izlenme )
Reklamlar

Üvey babası keserle öldürüp kuyuya attı. Anne o katilden hamile..

İzmir’de bir haftadır kayıp olan ve üvey babası tarafından keserle öldürülüp kuyuya atıldığı ortaya çıkan lise öğrencisi Ahmet Coşkun’un annesinin cinayet zanlısından 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.. Üvey babanın ardından cinayet öncesi akıl danıştı.


İzmir'in Menemen ilçesinde, 7 gün önce kaybolan 15 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Coşkun'un su kuyusunda cesedi bulunurken, olayla ilgili teferruatlar da ortaya çıkmaya başladı. Suç Oluşturan zanlısı, Ahmet’in başına keserle vurup, bir su kuyusuna attığını itiraf ederken, Ahmet’in annesi E.M.’nin de katil zanlısından 3 aylık gebe olduğu öğrenildi.

İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü ve Menemen İlçe Güvenlik Müdürlüğü göre yürütülen soruşturma zarfında, cinayeti işlediğini itiraf eden ve dün gözaltına alınan üvey baba M.M'nin ifadeleri doğrultusunda, arkadaşı Y.K ile liseli gencin annesi E.M gözaltına alındı. Soruşturmada gözaltına alınan zanlı sayısı 3'e çıktı. 

KATİL AHMET'İN ÖĞRETMENİ

Dedesinin evine gitmek üzere evden ayrılan ve bir haftadır kendisinden haber alınamayan Ahmet'i, üvey babası M.M. (28) öldürdüğünü itiraf etmişti. sözde, öğretmeni M.M.'nin Ahmet'i fazla sevdiği, onunla yakından ilgilendiği ve bir müddet sonra da 15 yıl önce eşinden ayrılan annesi ile evlenmek istediğini söylediği öğrenildi.

Katil zanlısı üvey babası M.M.'yi liseli Ahmet'in de çok sevdiği ve annesini birçok isteyen olmasına karşın öğretmeniyle evlenmesi için zorladığı iddia edildi. Oğlunu kırmayan anne E.M.'nin (35) de katil zanlısı eşi M.M. ile tanıştı ve oğlunun mutluluğu için de kendisinden 7 yaş minik olan zanlı ile yaklaşık 6 ay önce evlendiği öğrenildi.

CİNAYETİ İŞLEYİP EŞİNİ AVUNTU ETTİ

ÖTE YANDAN, katil zanlısı M.M., lise öğrencisi Ahmet'in kaybolduğu ve cinayeti işlediği gün eve gelip eşi ve akrabalarıyla yemek yediği, gözyaşı döktüğü ortaya çıktı. Katil zanlısının olay günü eşi E.M.'nin elini tutup aralıksız ona sarılarak avuntu ettiği öğrenildi. Katil zanlısı jandarma ekipleri tarafından bir hafta baştan başa yapılan arama çalışmalarına da katılarak, öldürdüğü lise öğrencisini karamsar bir şekilde aradığı belirtildi. Olayın arkasından semt sakinleri şok yaşarken, Ahmet'in cinayete kurban gitmesine ayaklanma etti.

Mahalle sakinlerinden H.K., "Bir haftadır kayıptı. Dün gece 12'de öldüğü ortaya çıktı. Canice zanlısı M. kayıp olduğundan beri buradaydı, bizlerle birlikte oturdu. Arama çalışmalarına çocuğun dayısı ile gitmiş. Ahmet çok ağırbaşlı bir çocuktu. Bizim elimizde büyüdü. Annesinden izinsiz hiçbir yere gitmezdi" dedi.

ANNE ZANLIDAN HAMİLE

Bir öteki komşu D.B., "Yok böyle bir şey, böyle bir canilik olamaz. Çocuk pek efendi, öyle terbiyeliydi oysa bu zamana değin arkadaşlarıyla bile hiçbir kavgası yoktu. Suç Oluşturan zanlısı M.'yi tanımıyordum. Ama Ahmet'in kaybolmasından sonra gündüz gece defalarca birlikteydik. Zanlı hanımlarla birlikte biz otururken, yanımızdan hiç ayrılmadı. E. ablanın telefonu her zaman onun elindeydi. E. ablanın konuşmasına fırsat vermedi. Biz tanıyamadık. Canice zanlısı bizle otururken gayet kuytu, hiçbir şey olmamış, böyle bir acı yaşamamış gibiydi. Bu dek soğukkanlılık olamaz. O da Ahmet'i bizimle birlikte aradı. Katil zanlısından da gebe. Allah biliyor hayırlısı ama inşallah o çocuk da Ahmet gibi olmasın. Anneyi suçlu görmüyoruz" diye konuştu.


VATANDAŞLAR LİNÇ ETMEK İSTEDİLER

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden yoğun güvenlik önlemleri aşağı çıkartılan zanlıya çelik yelek giydirildi. Öldürülen minik Ahmet'in yakınları ve ilçe halkı zanlıya büyük karşı çıktı. Polisin ördüğü güvenlik duvarını aşan vatandaşlar, katil zanlısı Müştak M.'yi linç etmeye çalıştı. aniden zanlının bindirildiği takım otosuna da yürüyen vatandaşlar öfkesini arabaya vurarak çıkardı.


''EŞİM ÇOK SEVİYORDU, KISKANDIM''

Emniyetteki sorgulamasında suçunu itiraf eden Müştak M., "Eşim oğlunu çok seviyordu, Ahmet'e fazla düşkündü. Onun bu sevgisini kıskandım. Ahmet'i ortadan kaldırırsam beni seveceğini düşünerek öldürdüm" dedi.


ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Zanlı Müştak M. (28) emniyetteki sorgusunun ardından Menemen İlçe Adliyesine sevk edildi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ESRA EROL AĞLAYARAK HÜKÜMETE ÇAĞRIDA BULUNDU ! Şehit Abisi Yarbay Alkan'dan AKP'ye AĞIR İSYAN! RESMEN AÇIKLANDI!..TÜRK DEVİ SATILIYOR! Sibel üresin: Yahudi şeriatı gelsin