Ana Sayfa
01 Mayıs 2017 ( 1791 izlenme )
Reklamlar

VE ABDURRAHMAN DİLİPAK ARINÇ'I EN ZAYIF YERİNDEN VURDU!..

DİLİPAK: ARINÇ'IN AİLESİNDE FETÖ KASASI VAR İMAMI VAR...


AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın çok sert KHK çıkışının ardından, hükümete yakınlığıyla bilinen gazeteci Abdurrahman Dilipak’tan da ilginç bir iddia geldi.

Akit yazarı Dilipak, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı eleştirdiği yazısında, “Devletin en tepe makamında bulunan birilerinin” eşinin FETÖ ablası, oğlunun da FETÖ imamı olduğunu" dile getirdi.

Dilipak’ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

"ARAMIZDA BİR SÜRÜ HAİN VAR"

“(…)Ben, “Kur’an-ı Kerim’e el basıp yemin eden”, hacısını, hocasını şahid gösteren kripto adam biliyorum.. İşin kötü yanı bu türden hâlâ aramızda dolaşan bir sürü hain var. Gerçekten birilerinin masum olduğundan emin misiniz, nasıl emin olabiliyorsunuz. Bu adam Cumhurbaşkanının yaveri olabiliyor..

Mazlum olduğu zannıyla birilerine karşı gösterdiğiniz merhameti, zalim olduğunu bildiğiniz kişilere karşı cesaretle dile getiremiyorsanız, orada başka bir sorun var demektir..

"DEVLETİN TEPE MAKAMINDA KRİPTO FETÖCÜ"

Devletin en tepe makamında bulunan birileri, kendi ailesi içinde bile FETÖ ile ilişkili birileri varken, bu çevre hakkında hiçbir bilgi vermemesi, ihbarda bulunmaması, onlara karşı elle tutulur bir açıklaması olmaması onun bu konuda ne kadar adil ve sağlıklı bir fikir sahibi olduğu noktasında bir kanaatin oluşmasına sebeb olmaz mı?

"ARINÇ'IN AİLESİ DE"

Bu konudaki gözlemlerim, örneklerim o kadar çok ki, eşi abla, oğlu imam olanları da tanıyorum. Bu işin kasası olduğu söylenenleri de. Arınç’ın ailesi de böyle bir aile. Hiç mi farkına varmadı, hiç mi bilmiyordu, söyleyecek hiçbir sözü yok mu onlara karşı… (…)”

Kaynak: gerçekgundem.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÜNLÜ FENOMEN FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ İzmir Marşı'na Küfür Eden Ganyotçu'ya Bir Darde daha .. İstanbullulara korkutan uyarı: Aralık ayına kadar sürebilir EY MİLLET!.. İZMİR GÜNDOĞDU SALLANIYOR!..